modelka

63-letnia modelka pozuje z córkami w kostiumie kąpielowym

63-letnia Christie Brinkley jest jedną z najbogatszych modelek świata. Nic dziwnego, kobieta jest w branży od blisko 40-lat, a młodzieńczego wyglądu pozazdrościłaby jej nie jedna z nas. W najnowszym wydaniu „Sports Illustrated” modelka Christie Brinkley pozowała w kostiumie kąpielowym razem ze swoimi córkami. Nie uwierzycie, jak niesamowicie wyglądała.

Modelka pozowała z córkami

Brinkley zapewnia, że nigdy nie poddała się żadnej operacji plastycznej, a jedynie od czasu do czasu korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Swoją niesamowitą urodę i młody wygląd 63-letnia modelka zawdzięcza, więc głównie świetnym genom, które z przekazała swoim dwóm pięknym córkom.

63-latka nadal jest aktywna zawodowo, ale już wiele lat temu obiecała sobie, że nie będzie pozowała w kostiumie. Modelka miała obawy związane z sesją, ale zmieniła jednak zdanie, gdy zadzwoniono do niej i zaproponowano sesję wspólnie z córkami. 31-letnia Alexy Ray Joel i 18-letnia Sailor Brinkley Cook były zachwycone tym pomysłem i chętnie zgodziły się na zdjęcia.

– Najpierw pomyślałam: „W moim wieku? Nie ma mowy!” – zdradza w rozmowie z magazynem People. Kiedy skończyłam 30 lat, powiedziałam sobie, że nigdy więcej nie zapozuję w kostiumie. Teraz mam 63 i nie zgodziłabym się, gdyby nie to, że w sesji uczestniczą moje córki. Ale to ostatni raz – zapewnia modelka.

Starzenie się w świecie mody jest trudne

Ich sesja ukaże się w najnowszym numerze „Sports Illustrated”. Jak podają zagraniczne media, Christie po raz pierwszy pojawiła się na jego okładce w 1979 roku, czyli aż 38 lat temu!

Modelka ma nadzieje, że zdjęcia zmuszą do dyskusji na temat starzenia się w świecie mody. Jak powszechnie wiadomo, modelki są z reguły bardzo młode, a domy mody bardzo szybko tracą nimi zainteresowanie.

– Ludzie uwielbiają szufladkowć. Kobiety czują się ograniczone poprzez wiek. Pomyślałam, że jeśli się odważę przełamać, to pomogę innym pozbyć się lęków związanych ze starzeniem – powiedziała 63-latka.

Mama i jej córki wypadły znakomicie. Chyba każda z nas marzy, by w jej wieku tak wyglądać.  

modelka christie

Fot. Instagram  christiebrinkley

ZOSTAW ODPOWIEDŹ