Tweexy – gadżet, w którym się zakochasz

Zdarza Ci się potrącić ręką i rozlać lakier do paznokci w trakcie ich malowania lub poprawiać manicure w pociągu albo na przystanku autobusowym? Jeżeli tak, mamy gadżet specjalnie dla Ciebie! Tweexy, czyli gumowy uchwyt na buteleczkę lakieru do paznokci, który można założyć na rękę jak pierścionek, podbija sieć. Czy producentom uda się osiągnąć popularność szczotki Tangle Teezer lub Beauty Blendera?

Źródło: instagram.com/thetweexy/

Tweexy ma nam ułatwić malowanie paznokci. Gadżet składa się z silikonowej „korony”, która stanowi uchwyt dla buteleczki lakieru do paznokci oraz elastycznych pierścieni dopasowujących się do różnej grubości palców. Zdaniem producentów tweexy pasuje do wszystkich dostępnych na rynku kształtów butelek lakierów do paznokci oraz każdego rozmiaru palca.

{youtube} u0TVKBoJwcM|600|450|0|{/youtube}

Gadżet zdobywa coraz większą popularność w Internecie, a jego producenci liczą na sukces podobny do szczotki Tangle Teezer i gąbeczki do makijażu Beauty Blender. Tweexy jest dostępne w trzech wariantach kolorystycznych i kosztuje 15 dolarów. Więcej informacji o nim znajdziecie na www.tweexy.com.

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ