Tomasz Karolak ma nową dziewczynę.

Tomasz Karolak poniedziałkowy wieczór spędził na premierze filmu „7 uczuć”. Towarzyszyła mu tajemnicza blondynka, którą nieustannie trzymał za rękę. Wszyscy zastanawiali się, kim jest nowa partnerka aktora. Teraz już wszystko jasne. 

Nową wybranką aktora jest Magdalena Malicka – 39-letnia modelka o pseudonimie Dziun. Gwiazdka kilka lat temu próbowała swoich sił w branży muzycznej. W 2011 roku wydała nawet album zatytułowany A.M.B.A. Porzuciła jednak muzykę na rzecz modelingu. Magdalena rzeczywiście musiała zawrócić aktorowi w głowie. Karolak już dawno nie wyglądał na tak szczęśliwego. 

https://www.instagram.com/p/Boi1KVPhP4_/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bn_lA3VBJsK/?taken-by=magdalena_malicka

https://www.instagram.com/p/Bf_UQxaFtqn/?utm_source=ig_embed

Magdalena Dziun na swoim Instagramie pokazuje głównie zdjęcia z sesji. Patrząc na nie, nie ma wątpliwości, że to bardzo piękna i seksowna kobieta. I nie boi się odważnych ujęć. Ale nic dziwnego – Dziun ma naprawdę piękną figurę.

Aktor Tomasz Karolak do 2017 był związany z modelką Violettą Kołakowską. Rozstawali się i wracali do siebie, unikając ostatecznych deklaracji i zobowiązań. W końcu po wielu latach Tomasz Karolak postanowił oświadczyć się swojej partnerce, ona zaś przyjęła oświadczyny. Ale już w maju 2017 roku Violetta Kołakowska oddała pierścionek zaręczynowy Karolakowi i ostatecznie zakończyła ich wieloletni związek.

fot. kadr z YouTube

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ