Bójka pod galerią "Złote Tarasy"

Tak się “bawi” bananowa młodzież pod “Złotymi Tarasami”. Masowa bójka z policją i ochroną[WIDEO}

Nasz czytelnik, Mirosław wysłał do redakcji film z bójki pod Złotymi Tarasami w Warszawie. Agresywna młodzież najpierw zaatakowała ochronę, później do akcji wkracza policja. 

Niedziela, godzina 17, słońce, wiatr – niezbyt ciepło jak na drugą połowę kwietnia. “Nic się nie dzieje” – jak w słynnej dyskusji z Rejsu. Mimo niespecjalnie ciekawej pogody na schodkach pod galerią “Złote Tarasy” czas spędza spora grupa młodzieży. Część z nich jest wyraźnie pod wpływem alkoholu. 

“Gdy byłem na miejscu zobaczyłem, że jeden chłopak z pałką teleskopową atakuje… drzwi obrotowe od galerii. Wyzywał ochroniarzy stojących po drugiej stronie mechanizmu, którzy zapewne dzwonili po policję. Wyjąłem telefon i zacząłem nagrywać. Później prowodyr powrócił do grupki swoich znajomych i wtedy wyszli na zewnątrz ochroniarze. Wtedy rozpoczęła się szarpanina. Zaskoczyła mnie agresja młodzieży, która czuła wyraźną frajdę z bójki – szczególnie dziewczyny kopiące leżącego ochroniarza robiły przerażające wrażenie. Co zabawne, później krzyczały na ochronę, że nie mogą… szarpać kobiet. Efektem całej awantury była dwójka zatrzymanych i jeden z ochroniarzy z rozbitym lub złamanym nosem. Co ciekawe, prowodyrowi całego zajścia, który się zataczał udało się uciec przed policją zanim ta wkroczyła do akcji.” – opowiada Mirosław. 

Na razie nie wiadomo czy zatrzymani otrzymają zarzuty, policja jeszcze nie wystosowała oświadczenia. Zatrzymano pięć osób w wieku od 19 do 21 lat. Zabezpieczono pałkę teleskopową i kastet. Śledztwo prowadzone jest w kierunku pobicia oraz uszkodzenia mienia.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3908 More posts in Newsy category
Recommended for you
Jak Norbi czuje się w "Jaka to melodia"? Anna Popek uchyla rąbka tajemnicy!
Norbi jest dumny z wyników oglądalności „Jaka to melodia?”. Program czeka lifting

Wokalista nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli prowadzącego teleturniej „Jaka to melodia?”. Przyznaje, że został...