Tajemnica nowej fryzury Roberta Lewandowskiego rozwiązana

Tajemnica nowej fryzury Roberta Lewandowskiego rozwiązana! Donatan maczał w tym palce

Od kilku dni fani Roberta Lewandowskiego żyją jego nową fryzurą, a dokładniej zaskakującym kolorem włosów. Piłkarz zdecydował się na siwy blond. A może to wcale nie była koloryzacja, tylko efekt pewnego spotkania z Donatanem? Producent muzyczny mówi, jaka jest prawda! Dlaczego media o tym milczą?

Tajemnica nowej fryzury Roberta Lewandowskiego rozwiązana! Donatan maczał w tym palce

Robert Lewandowski kilka dni temu przefarbował włosy na siwy blond. Koloryzację przeprowadzili fryzjerzy z warszawskiego salonu „Duda Hair Design”. Taką wersję przynajmniej utrzymuje piłkarz oraz jego styliści. Jednak prawda jest zupełnie inna, ale media o niej milczą. Donatan mówi, jak jest naprawdę! Okazuje się, że Robertowi włosy po prostu zbielały…. Dlaczego? Szokujące informacje!

https://www.instagram.com/p/BbfNKIInkfW/?taken-by=_rl9

„Wszyscy się zastanawiają o co chodzi – geneza jest prosta. Robert wpadł do studia, odpaliłem nowe bity na nasz projekt i aż mu włos z wrażenia zbielał 😉 Taka prawda – ale oczywiście media milczą” – napisał Donatan na Facebooku.

Już wiadomo, czym grozi słuchanie jego muzyki. Przypominamy, że już niedługo premiera nowej piosenki Edyty Górniak i Donatana…. 

Oczy staną mu dęba?

Wpis producenta muzycznego oczywiście nie pozostał bez odpowiedzi internautów.

„W końcu zagadka która cala Polska żyje rozwiązana, dzięki Don ?”,

„Całe szczęście, że mu oczy dęba nie stanęły, bo by nie mógł grać ⚽??” – pisali fani.

Lepiej, żeby z oczami było wszystko w porządku. W końcu świetna gra Roberta daje nam powody do radości. Niech tak zostanie, prawda?

„Doniu, proszę Cię o jedno”

Jednak nie wszystkim fanom spodobał się nowy wpis Donatana…

„Doniu ja Cie prosze o jedno. To ze cos tam majstrujesz z naszym pilkarzem to ja Cie prosze o jedno… Nie badz jak nasze wszystkie naczelne redaktorzyny sportowe piszace o tym co kto mial na sniadanie, gdzie do weterynarza chodzi farbowac wloski etc.. To jest najgorsze co moze byc. Zarzuc lepiej jakims newsem od swojej strony na temat produkcji. Pozdro” – napisał internauta.

„Przecież to właśnie jest o produkcji i jej wpływie na kolor owłosienia :)” – nie dawał za wygraną Donatan.

Będzie coś jeszcze z tej znajomości? 😉

https://www.facebook.com/DonDonatan/photos/a.244529105570602.59940.190779550945558/1468482409841926/?type=3&theater

———————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Donatan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ