Wielki powrót brązowej szminki

Brązowa szminka to trend znany każdemu z lat 90. Wówczas stanowiły one nieodłączny element stylizacji każdej fashionistki. Moda się zmienia, ale zawsze czerpie ze swoich korzeni. Tak jest też w przypadku brązowej szminki, która będąc jednym z hitów poprzedniej dekady, powraca w tym sezonie w nowej odsłonie.

Źródło: pixabay.comW latach 90. brąz na ustach nosił każdy – od gwiazd kina takich jak Jennifer Aniston czy Drew Barrymore po gospodynie domowe. Szminka w tym kolorze była doskonałym uzupełnieniem zarówno dziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Obecnie trend ten powraca w nowej odsłonie.

Brązową szminkę pokochały już takie zagraniczne gwiazdy jak top modelka Karlie Kloss, Scarlett Johansson czy Rihanna. Teraz nieśmiało ten trend wchodzi na polskie salony. Z brązem na ustach mogliśmy oglądać między innymi słynąca nie tylko z wyśmienitego głosu, ale od pewnego czasu również doskonałych stylizacji Edytę Górniak w ostatnim odcinku The Voice of Poland.  

Brązowa szminka nie jest jednak łatwym dodatkiem. W jej przypadku bardzo łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku, dlatego kupując brązową szminkę, postaw na mat, który jest zdecydowanie bezpieczniejszą wersją niż błyszczący odpowiednik. Dobierając odcień szminki, zrezygnuj z ciepłych, jasnych odcieni brązów. Zamiast nich, zdecyduj się na mocno napigmentowaną pomadkę w chłodnej tonacji, która świetnie sprawdzi się w przypadku każdej karnacji. 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    


ZOSTAW ODPOWIEDŹ