Komentarz z serwisu YouTube

Szczęsny zaczepiony przez hejterów skoczył… z 4 tysięcy metrów

Z okazji Euro 2016 Maciej Szczęsny, poprowadził program #KrótkaPiłka ze Szczęsnym,, w którym odpowiadał na pytania dotyczące turnieju. Niektóre z nich pochodziły od widzów i nie zawsze dotyczyły rozgrywek o mistrzostwo Europy. Zapytany np. o swój stosunek do Dody i Natalii Świec stwierdził: „To wybór między dżumą a cholerą”, zwracając na siebie uwagę plotkarskich portali.

O tym, że internet żyje własnym życiem przekonał się również jeden z widzów programu, który w komentarzu pod odcinkiem zrealizowanym w symulatorze swobodnego spadania zarzucił ambasadorowi marki Oddsring brak odwagi.

LOL wielkie mi coś latać w tunelu aerodynamicznym każdy potrafi. na pewno nie odważyłbyś się wyskoczyć z prawdziwego samolotu – napisał Przemysław Wolski na YouTubie.  

Komentarz z serwisu YouTube

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Ojciec grającego w reprezentacji Polski Wojtka Szczęsnego w finałowym odcinku swojego programu postanowił odpowiedzieć na wyzwanie internauty. W tym celu udał się do Nowego Targu, by wykonać skok z największego w Polsce samolotu przeznaczonego do skoków spadochronowych. Kiedy Maciej Szczęsny wzniósł się  Skyvanem na wysokość 4000 metrów (!), wzruszył ramionami, uznał, że to niewiele mniej niż jego ego i skwitował swój komentarz, oddając skok w podniebną przestrzeń. Spadając z prędkością 200 km na godzinę, były bramkarz nie tylko przeżył niezapomniane chwile, lecz także udowodnił, że nie brakuje mu odwagi by podołać nawet najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

{youtube}kriDZDMhM3A|600|450|0{/youtube}

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ