stocznia gdanska

Stocznia Gdańska, zamek w Malborku bohaterami programu “Europa z powietrza” National Geographic

Pierwszy odcinek nowej serii ukazującej Europę z perspektywy powietrza – poświęcony mało znanym miejscom w Polsce – pojawi się na kanale National Geographic już we wtorek, 5 listopada 2019 r.. Jedną z ośmiu pokazanych w programie lokalizacji z naszego kraju będzie Stocznia Gdańska.

– Nowa seria National Geographic „Europa z powietrza” pokaże nam, że nie trzeba nawet wyjeżdżać z Polski, by odkrywać niesamowite miejsca. W pierwszym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in. skarby Pomorza – zamek w Malborku i Stocznię Gdańską. Dowiedzą się więcej o historii tych miejsc i zobaczą, dlaczego warto je odwiedzić – zachęcają twórcy programu.

Koncepcja programu opiera się na pokazywaniu miejsc, które na co dzień nie są dostępne dla każdego. W programie stosowane są także animacje, które pozwalają wyobrazić sobie obiekty, które dopiero powstają.

W odkrywaniu pomóc ma nietypowa perspektywa – widoki podziwiane głównie z powietrza. O wszystkich miejscach opowiedzą zaś ludzie z nimi związani.

źródło: gdansk.pl

zobacz też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5205 More posts in Newsy category
Recommended for you
SLIM VAT – uproszczenie i unowocześnienie rozliczeń VAT

Ministerstwo Finansów informuje o zmianach w VAT Proste fakturowanie, ułatwienia dla eksporterów, wspólne kursy walut...