Koniec „Sanatorium miłości”? Powstaną 2 nowe odcinki!

„Sanatorium miłości” już niedługo! Będzie lepsze niż „Rolnik szuka żony”?

Już 20 stycznia widzowie TVP zobaczą nowy program „Sanatorium miłości”, którego głównymi bohaterami będą seniorzy. O czym będzie nowy reality show! Zobaczcie zwiastun!

„Sanatorium miłości” już niedługo! Będzie lepsze niż „Rolnik szuka żony”?

Program „Sanatorium miłości” przede wszystkim jest dedykowany starszym osobom, ale widzowie w innym wieku również znajdą w nim coś dla siebie.

– Już po nowym roku zadebiutuje nowy program TVP pod tytułem „Sanatorium miłości”. To propozycja skierowana do osób będących w jesieni swojego życia, ale nie tylko ich. Humor, otwartość i dojrzałość, a przy tym szansa na nowy start, drugą lub trzecią młodość. Tego mogą się spodziewać widzowie, jak i sami uczestnicy nowej odsłony” – Marta Manowska mówiła w “Pytaniu na śniadanie”.

Bohaterzy programu ruszyli w podróż, by przeżyć niezapomnianą przygodę – pełen atrakcji i niespodzianek pobyt w atrakcyjnym sanatorium w Ustroniu.

Zobaczcie zwiastun nowego programu! Będzie się działo. 😉

Sanatorium miłości – zwiastun!

Odliczanie trwa!!! :-)Już 20 stycznia o godz. 21.15 startujemy!!!Do zobaczenia! 😉

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Środa, 9 stycznia 2019

– To program, w którym pokażemy, że lata jesieni życia też mogą być aktywne, przyjemne i wolne codziennych zmartwień związanych wychowywaniem dzieci czy pracą – czytamy w opisie “Sanatorium miłości” na Facebooku.

Będziecie oglądać?

To już koniec “Rolnik szuka żony”?

Nie da się ukryć, że reality show “Rolnik szuka żony” podbiło serca Polaków. W 2019 roku zastąpi go właśnie nowa produkcja “Sanatorium miłości”. Prowadzącą będzie również Marta Manowska.

“Nic się nie kończy. Coś się zaczyna. To już moje 5 lat po tej stronie kamery. Pięć sezonów @rolnikszukazonytvp Wspaniali bohaterowie, wspaniale przygody i tacy sami poznani ludzie, przyjaźnie liczę, że na cale życie. Dziękuję Wam. Przed nami szósty sezon @rolnikszukazonytvp A dziś wsiadam na nowy rollercoaster o nazwie #sanatoriummiłości Pełna skupienia, uwagi i radości. Do zobaczenia Marta M – napisała niedawno Marta Manowska na Instagramie.

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1937 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Patricia i Victoria Kazadi mają wspólne plany na przyszłość!
Patricia i Victoria Kazadi mają wspólne plany na przyszłość!

Patricia i Victoria Kazadi doskonale radzą sobie w programie „Dance Dance, Dance”. Układy taneczne sióstr...