Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

„Sanatorium miłości” już niedługo! Będzie lepsze niż „Rolnik szuka żony”?

Już 20 stycznia widzowie TVP zobaczą nowy program „Sanatorium miłości”, którego głównymi bohaterami będą seniorzy. O czym będzie nowy reality show! Zobaczcie zwiastun!

„Sanatorium miłości” już niedługo! Będzie lepsze niż „Rolnik szuka żony”?

Program „Sanatorium miłości” przede wszystkim jest dedykowany starszym osobom, ale widzowie w innym wieku również znajdą w nim coś dla siebie.

– Już po nowym roku zadebiutuje nowy program TVP pod tytułem „Sanatorium miłości”. To propozycja skierowana do osób będących w jesieni swojego życia, ale nie tylko ich. Humor, otwartość i dojrzałość, a przy tym szansa na nowy start, drugą lub trzecią młodość. Tego mogą się spodziewać widzowie, jak i sami uczestnicy nowej odsłony” – Marta Manowska mówiła w “Pytaniu na śniadanie”.

Bohaterzy programu ruszyli w podróż, by przeżyć niezapomnianą przygodę – pełen atrakcji i niespodzianek pobyt w atrakcyjnym sanatorium w Ustroniu.

Zobaczcie zwiastun nowego programu! Będzie się działo. 😉

Sanatorium miłości – zwiastun!

Odliczanie trwa!!! :-)Już 20 stycznia o godz. 21.15 startujemy!!!Do zobaczenia! 😉

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Środa, 9 stycznia 2019

– To program, w którym pokażemy, że lata jesieni życia też mogą być aktywne, przyjemne i wolne codziennych zmartwień związanych wychowywaniem dzieci czy pracą – czytamy w opisie “Sanatorium miłości” na Facebooku.

Będziecie oglądać?

To już koniec “Rolnik szuka żony”?

Nie da się ukryć, że reality show “Rolnik szuka żony” podbiło serca Polaków. W 2019 roku zastąpi go właśnie nowa produkcja “Sanatorium miłości”. Prowadzącą będzie również Marta Manowska.

“Nic się nie kończy. Coś się zaczyna. To już moje 5 lat po tej stronie kamery. Pięć sezonów @rolnikszukazonytvp Wspaniali bohaterowie, wspaniale przygody i tacy sami poznani ludzie, przyjaźnie liczę, że na cale życie. Dziękuję Wam. Przed nami szósty sezon @rolnikszukazonytvp A dziś wsiadam na nowy rollercoaster o nazwie #sanatoriummiłości Pełna skupienia, uwagi i radości. Do zobaczenia Marta M – napisała niedawno Marta Manowska na Instagramie.

———————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....