Myśli tylko o tym, jak zmienić klub i zarabiać jeszcze więcej

Robert Lewandowski kończy studia! Na jakim kierunku studiuje piłkarz?

Robert Lewandowski obecnie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, jednak doskonale wie, że sport to nie wszystko! Piłkarz mimo wielu zajęć znajduje jeszcze czas na naukę i idzie mu całkiem nieźle. Już niedługo kapitan polskiej reprezentacji skończy studia! Jaki kierunek wybrał „Lewy”?

Robert Lewandowski kończy studia! Na jakim  kierunku studiuje piłkarz?

Robert Lewandowski robi wielką karierę sportową, bardzo dobrze zarabia, ale również wiedzie mu się w życiu prywatnym. Piłkarz jest szczęśliwym mężem i ojcem córeczki Klary, która dwa miesiące temu przyszła na świat. Teraz nowych „rodzicielskich” obowiązków mu na pewno nie brakuje. 😉

Daddy's time!👨‍👧 #rl9

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Jednak okazuje się, że piłkarz znajduje jeszcze czas na naukę. Robert Lewandowski kończy studia w Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Zawodnik drużyny Bayern Monachium studiuje wychowanie fizyczne w sporcie o specjalizacji trenersko-menedżerskiej.  Całkiem dobrze mu idzie! Właśnie kończy pisać pracę licencjacką!

„Robert jest już na ostatniej prostej. Pisze właśnie pracę licencjacką” – zdradził w rozmowie z “Super Expressem” Sławomir Wilk, profesor Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. – Robert studiuje wychowanie fizyczne w sporcie o specjalizacji trenersko-menedżerskiej. Po zakończeniu kariery będzie mógł myśleć o tym, aby zostać szkoleniowcem” – dodał mężczyzna.

Myślicie, że Robert w przyszłości zostanie szkoleniowcem? Chętnych na jego porady na pewno nie będzie brakowało!

Najlepiej wykształcony

Robert Lewandowski będzie najlepiej wykształconym zawodnikiem niemieckiej drużyny. Obecnie jest w gronie ośmiu piłkarzy Bayernu Monachium, którzy mają maturę, a już niedługo będzie mógł pochwalić się wyższym wykształceniem.

Trzymamy kciuki za dalszą edukację „Lewego”!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1449 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Lista najlepiej zarabiających celebytów. Na czele sportowiec

Floyd Mayweather Jr jest według magazynu "Forbes" najlepiej zarabiającym celebrytą świata. Sportowiec wyprzedził m.in. aktorów. ...