Poznaliśmy line-up festiwalu Electronic Beats

Justice, Maribou State, Meute i uczestnicy cyklu “Powroty” – oto niespodzianki, które przygotowali organizatorzy T-Mobile Electronic Beats Festivalu. Impreza odbędzie się w ostatnich dniach września w Warszawie.

https://www.instagram.com/p/BmdHob8A7cf/?hl=pl&taken-by=electronicbeats_pl

W ramach wydarzeń organizowanych pod marką T-Mobile Electronic Beats w zeszłym roku polska publiczność mogła po raz pierwszy w Polsce na żywo zobaczyć zespół Gorillaz.

Ikony french house’u Justice przyjadą do Polski z DJ setem. Reprezentanci Ed Banger Records zadebiutowali w 2003 roku remixem utworu Simian „We Are Your Friends”, który można było usłyszeć w tegorocznej kampanii T-Mobile “Powroty”. W sierpniu ukazała się ich nowa płyta “Woman Worldwide”. Artyści pojawią się na scenie Teatru Nowego w Warszawie 29 września.

Tego samego dnia na jednej scenie zagrają także Maribou State, Meute i wszystkie gwiazdy akcji “Powroty” – Kayah, KęKę, Nosowska, Zamilska, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz, Bass Astral x Igo, a także… ostatni duet, który poznamy dopiero 29 września. Dzień wcześniej w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, za to w niedzielę w trakcie PZU Maratonu Warszawskiego jeszcze raz będziecie mogli usłyszeć Meute, tym razem jako marching band.

Szczegóły imprezy znajdziecie na jej oficjalnej stronie ElectronicBeats.pl.

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ