Poznaliśmy line-up festiwalu Electronic Beats

Justice, Maribou State, Meute i uczestnicy cyklu “Powroty” – oto niespodzianki, które przygotowali organizatorzy T-Mobile Electronic Beats Festivalu. Impreza odbędzie się w ostatnich dniach września w Warszawie.

W ramach wydarzeń organizowanych pod marką T-Mobile Electronic Beats w zeszłym roku polska publiczność mogła po raz pierwszy w Polsce na żywo zobaczyć zespół Gorillaz.

Ikony french house’u Justice przyjadą do Polski z DJ setem. Reprezentanci Ed Banger Records zadebiutowali w 2003 roku remixem utworu Simian „We Are Your Friends”, który można było usłyszeć w tegorocznej kampanii T-Mobile “Powroty”. W sierpniu ukazała się ich nowa płyta “Woman Worldwide”. Artyści pojawią się na scenie Teatru Nowego w Warszawie 29 września.

Tego samego dnia na jednej scenie zagrają także Maribou State, Meute i wszystkie gwiazdy akcji “Powroty” – Kayah, KęKę, Nosowska, Zamilska, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz, Bass Astral x Igo, a także… ostatni duet, który poznamy dopiero 29 września. Dzień wcześniej w centrum miasta odbędzie się impreza Secret Location, za to w niedzielę w trakcie PZU Maratonu Warszawskiego jeszcze raz będziecie mogli usłyszeć Meute, tym razem jako marching band.

Szczegóły imprezy znajdziecie na jej oficjalnej stronie ElectronicBeats.pl.

fot. kadr z wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

448 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?
Znamy nową wokalistkę Ex Maanamu. Co na to Kamil Sipowicz?

Grupa Ex Maanam ogłosiła, że ma już nową wokalistkę, która zaśpiewa najlepsze przeboje Maanamu, a...