Powiększ usta w 2 minuty!

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy możemy zauważyć silną modę na powiększanie ust. Kiedyś w modzie były duże piersi, następnie duże pośladki, a teraz przyszedł czas na duże usta, a panie ścigają się w kolejkach do gabinetów kolejnych klinik, w których mogą zafundować sobie podwójną dawkę kwasu. Jednak pojawił się łatwiejszy i mnie inwazyjny sposób powiększania ust.

Fot. Kylie Jenner/Instagram

Nastolatki i dorosłe kobiety, zainspirowane między innymi Kylie Jenner, postanowiły masowo powiększać usta. Okazuje się, że wszystkie chwyty dozwolone! Umawiają wizyty u chirurgów w celu powiększenia ust kwasem, bądź inwestują w najlepsze konturówki, szminki i preparaty powiększające wargi. Obecnie na rynku pojawiła się nowość.

CANDYLIPZ to małe, plastikowe urządzenie w kształcie jabłuszka, które skutecznie powiększy nasze usta! Jest niezwykle proste w użyciu i oczywiście bezbolesne. Wystarczy, że umieścimy wargi w urządzeniu na 2 minuty, a ono na zasadzie pompki powiększy nasze usta.

Efekt utrzymuje się od 2 do 4 godzin, jednak producenci zapewniają, że przy regularnym stosowaniu, usta stają się większe na stałe. Obecnie w internecie możemy zobaczyć setki zdjęć i filmików przedstawiających zadowolone klientki. Trzeba przyznać, że efekt fatycznie jest spektakularny. Mimo, że „proces” powiększania ust może wydawać się nieco komiczny, to prawdopodobnie lepsze rozwiązanie, niż poddawanie się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej.

Candylipz możemy już kupić w Polsce w cenie 299 PLN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ