Jessica Ziółek

Zobaczcie, jak polskie WAGs wczoraj dopingowały swoich ukochanych!

Wczoraj odbył się drugi mecz na Euro 2o16 z udziałem polskiej reprezentacji. Tym razem graliśmy z drużyną niemiecką. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym samym nasi piłkarze zwiększyli szanse na awans do kolejnej rundy! Na trybunach wśród tysięcy kibiców zasiadły żony i dziewczyny polskich zawodników. Zobaczcie, jak dopingowały swoich ukochanych!

Podczas meczu mogliśmy zobaczyć nie tylko wybranki naszych piłkarzy, ale też ich pociechy, które również kibicowały swoim słynnym tatom. Zobaczcie, jakie zdjęcia wstawiały polskie WAGs na portale społecznościowe!

Jessica Ziółek

W niedzielnym meczu z Irlandią Północną jedyną bramkę dla naszej reprezentacji strzelił Arkadiusz Milik. Jego dziewczyna, Jessika Ziółek  i tym razem dzielnie mu kibicowała z trybun.

Jessica Ziółek

Klaudia Adamczyk

Bohaterem poprzedniego spotkania był również Bartosz Kapustka. Młody piłkarz zachwycił nie tylko Polaków, ale także zwrócił uwagę zagranicznych mediów, które wróżą mu długą i pełną sukcesów karierę sportową. Nie możemy nie wspomnieć, że Bartek ma liczne grono wielbicielek, jednak zawodnik nie jest nimi zainteresowany, gdyż ma śliczną dziewczynę, Klaudię Adamczyk, która wspiera swojego chłopaka ze wszystkich sił. Ona też na żywo oglądała spotkanie, a jaką miała koszulkę! Zobaczcie!

Klaudia Adamczyk na meczu

Marta Glik

Żona Kamila Glika, Marta, razem z córeczką Wiktorią obserwowała spotkanie. Dziewczynka na pewno trzymała kciuki za swojego tatusia!

Marta Glik z córką

Marta Glik

Dominika Grosicka

Zdjęciem z meczu również pochwaliła się Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego. Córeczka Maja i syn Marcel też dopingowali swojemu słynnemu tacie!

Dominika Grosicka

Anna Peszko

Do Dominiki Grosickiej dołączyła się także Anna Peszko, żona Sławomira Peszko razem z córką Wiktorią.

Anna Peszko i Dominika Grosicka


Źródło zdjęć: Instagram oraz Facebook

____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ