Pół litra historii

Pół litra historii. Serial historyczny pod wpływem już od października

Już 12 października rusza Polska wersja popularnego w Stanach Zjednoczonych programu komediowego. Znane osoby, będąc pod lekkim wpływem alkoholu, opowiadają o zabawnych sytuacjach towarzyszących wydarzeniom z historii Polski. Fabułę opowieści obrazują inscenizacje, w których wszystkie kwestie wypowiadane są przez narratora, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust.

Polska wersja „Drunk History” jest oparta na amerykańskim formacie o tym samym tytule, który w Comedy Central zadebiutował w 2008 roku. Format był realizowany na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech. Narratorami w skeczowej historii będą m.in.: Joannę Kołaczkowską, Bartłomieja Kasprzykowskiego, Renatę Dancewicz, Macieja Dąbrowskiego, Katarzynę Kołeczek, Leszka Lichotę, czy Tomasza Zimocha. Na planie aktorskim wystąpią m.in. Piotr Cyrwus, Rafał Mohr, Mirosław Baka i Katarzyna Kwiatkowska. 

źródło: strefahistorii.pl 

2 komentarze

  • olo napisał(a):

    Nie wiem jak innych, ale mnie to śmieszy.Jak na studenckiej imprezie ;p a tak poz tym inscenizacje wyglądają na dopracowane.

  • jawaraz napisał(a):

    Oglądam oglądam i przy każdym odcinku płaczę ze śmiechu, dawno tak dobrego programu nie oglądałem ;d a już najbardziej podoba mi się to, że łącze swoją pasję historię z dobrą zabawą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

569 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Kasia Cichopek chce zobaczyć lepszą przyszłość
Katarzyna Cichopek: Na początku pracę w „M jak Miłość” traktowałam bardziej jako hobby

Aktorka chwali sobie pracę na planie serialu „M jak Miłość” i podkreśla, że 18 lat spędzonych...