Pierwszy sklep Louis Vuitton w Polsce!

lv11Przed ekskluzywnym warszawskim centrum handlowym vitkAc pojawiła się reklama francuskiego domu mody Louis Vuitton. To już pewne, że marka wkracza na polski rynek!

To świetna wiadomość dla wszystkich miłośniczek luksusowych dóbr. Do tej pory, aby kupić produkty legendarnego domu mody Louis Vuitton, trzeba było wybrać się za granicę. Wkrótce się to zmieni, ponieważ sklep marki zostanie otwarty w Warszawie pod koniec czerwca 2013 roku.

Ekskluzywny butik zostanie otworzony w domu handlowym vitkAc (wcześniej Wolf Bracka) przy ulicy Brackiej i Alejach Jerozolimskich. Sklep będzie zajmował aż 500 metrów kwadratowych i dwa poziomy. Już dziś warszawiacy mogą podziwiać wielką reklamę przed frontowym wejściem, imitującą kultowy kufer podróżny. Władze miasta zgodziły się nawet wyjątkowo zagrodzić część chodnika, aby poświęcić więcej miejsca na reklamę. Instalacja będzie urozmaicała wygląd stolicy do 15 lipca.

Francuski dom mody Louis Vuitton istnieje na rynku od 1854 roku, ma 462 sklepy w 65 krajach. Obecnie zarząd firmy chce zmienić taktykę i zmniejszyć ekspansję marki, ponieważ zbyt łatwo dostępna, przestanie być ekskluzywna. Mamy więc szczęście, że jeszcze nasz kraj doczeka się luksusowego butiku.lv

Marka słynie przede wszystkim z charakterystycznych brązowych torebek, kuferków, portfeli i szali. Ceny zaczynają się od 2 tysięcy złotych za torebkę, a sięgają nawet do 20 tysięcy. W ofercie firmy znajduje się także odzież, obuwie i liczne dodatki.

Louis Vuitton ma szereg wielbicielek na całym świecie, wśród nich są liczne gwiazdy takie jak Madonna, Beyonce, Angelina Jolie czy Pamela Anderson. W domu handlowym vitkAc są już inne światowe marki, np. Gucci, Balenciaga, Alexander McQueen lub Givenchy. Z pewnością pomiędzy nimi brakowało dobrze znanego szyldu LV. Od czerwca ma się to zmienić! Z niecierpliwością czekamy na otwarcie butiku.

Joanna Łuszczykiewicz, fot. VU MAG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

569 More posts in Świat mody category
Recommended for you
Streetwear – czego już nie nosimy?

Jak głosi klasyk - moda przemija, styl pozostaje. Dzisiaj coś o modzie. Albo raczej anty-modzie?...