Pierwsza edycja Ditta Zimmermann & Women

Pierwsze spotkanie z cyklu Ditta Zimmermann & Women jest już za nami! We wtorkowy wieczór w pięknym butiku znanej projektantki biżuterii zebrały się kobiety, które są świadome swoich atutów lub chcą swój wizerunek jeszcze udoskonalić – dzięki trikom modowym, świadomej mowie ciała i oczywiście wspaniałej, dobrze dobranej biżuterii.

Źródło: materiały prasowe organizatora

Spotkanie rozpoczęła prezentacja samej Ditty Zimmermann, która w barwny sposób opowiedziała o swoich inspiracjach oraz procesie tworzenia biżuterii. Jej zdaniem wszystko zaczyna się od podglądania świata, wszechobecnych w nim doskonałych proporcji, uniwersalnych wzorów, kosmosu, natury czy architektury i sztuki. Potem przychodzi czas, by rodzące się w głowie pomysły przelać na papier, a następnie, za pomocą programów graficznych zaprojektować model biżuterii, który zostanie wykonany przy pomocy technologii druku 3D. Pierwsze spotkanie zostało poświęcone kolekcji Konstelacje, zaadresowanej do kobiet ciekawych otaczającego je świata i pragnących nadać swojemu wizerunkowi odrobinę tajemniczości, przywodzącej na myśl odległe galaktyki.

Źródło: materiały prasowe organizatora

Jednak dobranie odpowiedniej biżuterii to tylko jedno z wielu zagadnień, jakie zostały poruszone podczas spotkania. Dyplomowany coach i twórczyni marki Victoria Coaching Monika Perdjon zdradziła najważniejsze kwestie dotyczące właściwej autoprezentacji, natomiast trio Justyna Quinio (SHE STYLE), Marta Kwiecińska (Kwiecińska Atelier wizaż) i fotograf mody Tatiana Pałucka podpowiedziały, w jaki sposób wykorzystać swoje atuty podczas spotkań biznesowych, aby czuć się w ich czasie pewnie i maksymalnie ułatwić sobie komunikację z kontrahentami.

Ditta Zimmermann i Arkadiusz Zimmermann / Źródło: materiały prasowe organizatora

Gościem specjalnym była aktorka telewizyjna i teatralna Andżelika Piechowiak, która – choć zastrzegła, że z dawaniem recept jest tak, że lepiej ich nie dawać, bo dla każdej z nas co innego znaczy czuć się dobrze ze sobą i dobrze wyglądać – to jednak opowiedziała co nieco o swoim sposobie na bycie piękną w każdej sytuacji:

Myślę, że dla każdej kobiety bardzo ważne jest znalezienie dla siebie dobrej fryzury i dobrego make-upu. A także wypracowanie sposobu na szybkie, dziesięcio-, piętnastominutowe umalowanie się rano, tak, żebyśmy przez cały dzień fajnie wyglądały. Warto zainwestować w jedną wizytę u specjalisty, poznać swoją twarz, swoje proporcje i dowiedzieć się, jak wydobyć swoje atuty. Podobnie, jeśli chodzi o figurę – w każdej z nas są rzeczy, które warto podkreślić i takie, które trzeba ukryć. Myślę, że taka świadomość siebie, w jakich kolorach nam dobrze, w jakich ubraniach, z jaką biżuterią itd., sprawia, że czujemy się lepiej. Wszystkie jesteśmy piękne i naprawdę wystarczy niewiele zabiegów, żeby czuć się piękną.

Andżelika Piechowiak i Olga Kisiek Konopka (OKK!) / Źródło: materiały prasowe organizatora

Podczas każdego spotkania z cyklu Ditta Zimmermann & Women poruszane będą takie tematy, jak rozwój osobisty, zdrowie i uroda, doskonały wizerunek, dobry styl, a także szczypta kultury. Jak podkreślają organizatorzy, spotkania są również doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji pomiędzy kobietami ze świata biznesu, mody i kultury. Kolejna edycja już za dwa miesiące w butiku Ditta Zimmermann B07 w MODO przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie. Szczegóły wkrótce!

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ