starakowie film vega

Patryk Vega nakręci film o piłce nożnej?

Co nowego kombinuje reżyser?

Patryk Vega wyreżyseruje nowego Pitbulla! Jest tytuł i data premiery!

Można powiedzieć, że Patryk Vega konsekwentni wykonuje plan kręcenia filmów poświęconych wszystkim grupom zawodowym. Byłą policja, politycy, pora na… środowisko piłkarskie? O czym informował o tym Zbigniew Zamachowski, w czasie spotkania, na festiwalu Pol’and’Rock.

Patryk Vega, od długie czasu, działa naprawdę intensywnie. W 2020 roku, w lutym, do kin trafi ostatnia już część trylogii „Kobiety mafii”, natomiast kilka miesięcy później „Small world”- o handlu tak zwanym żywym towarem. Pierwsza jednak będzie „Polityka” – premiera już 6 września, film jednak już teraz wzbudza kontrowersję!
„Mogę wam przyspoilerować, że już we wrześniu zaczynamy kolejny film z Patrykiem . (…) Rzecz dotyczy środowiska piłkarskiego i ciemnej strony tego świata.” Zdradza Zbigniew Zamachowski, podczas spotkania zorganizowanego w ramach Pol’and’Rock Festival 2019.

„Przecież nasza piłka jest wystarczająco ciężko doświadczona przez los! Na liście osób skazanych za korupcje widnieje ponad pięćset nazwisk, Legia Warszawa bezbramkowo remisuje na Gibraltarze, mistrz Polski odpada w pucharach z mistrzem Łotwy, a teraz jeszcze to…Cóż – od dawna coś wisiało w powietrzu. Już w maju 2018 roku Vega zapowiadał premierę filmu Pitbull. Królowa Chuliganów na 11 listopada 2021 roku i chciał kręcić ujęcia podczas meczu Polska – Chile w Poznaniu (08.06.2018).”

Hmmm… Co tu się święci?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ