“Paluch od siedmiu lat gada o mnie” – stwierdził Red

“Spotkam go, porozmawiam z nim.” 

W ostatnim czasie trwa nieustanna walka między Paluchem a Redem. Nie tak dawno Paluch, w wywiadzie Newonce zaatakował REDA. Zarzucił mu, że ten odbił od rapu, w momencie gdy media się od niego odwróciły. Teraz “wraca na fali popularności gatunku (…) Gdzie on był, gdy hip-hop go potrzebował? Potrafi innym wypominać, ale niech lepiej spojrzy na swoją działalność.” Mówił Paluch.

“Poszedłem do popularnych mediów w 2000 roku, do MTV, gdzie pokazywałem teledyski Edo G. / Gravedigazz czy inne i próbowałem “kształcić” polskich odbiorców.” Kilka dni temu z kolei komentował RED.

Przyznał on, że słuchacze interesują się tym tematem, zagadując go o relacje z Paluchem. W związku z czym wyjaśnia, że on nie ma problem z Paluchem, za to poznański raper ma problem z nim:

“Piszecie do mnie “Paluch to, Paluch tamto”. To on od siedmiu lat gada o mnie, wrzuca fotki, skacze na koncertach, a ja nic nie mówię. Grzecznie mu odpisałem, a wy dalej piszecie i piszecie. Spotkam go, porozmawiam z nim, bo jestem mężczyzną i mam swoje słowo, mam swoją dumę i mam swoje cojones. Biuro Ochrony Rapu? Ja byłem w tym pi****olonym rapie, kiedy on na jedzenie mówił “papu”.” Mówił w nagraniu na swoim Instastory RED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

587 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Maja Kapłon z "The Voice of Poland" walczy o zdrowie. Czeka ją poważna operacja
Maja Kapłon z „The Voice of Poland”: Moje zdrowie wyceniono na 5 milionów

Maja Kapłon znana z programu „The Voice of Poland” ma poważne problemy ze zdrowiem. Czeka...