“Paluch od siedmiu lat gada o mnie” – stwierdził Red

“Spotkam go, porozmawiam z nim.” 

W ostatnim czasie trwa nieustanna walka między Paluchem a Redem. Nie tak dawno Paluch, w wywiadzie Newonce zaatakował REDA. Zarzucił mu, że ten odbił od rapu, w momencie gdy media się od niego odwróciły. Teraz “wraca na fali popularności gatunku (…) Gdzie on był, gdy hip-hop go potrzebował? Potrafi innym wypominać, ale niech lepiej spojrzy na swoją działalność.” Mówił Paluch.

“Poszedłem do popularnych mediów w 2000 roku, do MTV, gdzie pokazywałem teledyski Edo G. / Gravedigazz czy inne i próbowałem “kształcić” polskich odbiorców.” Kilka dni temu z kolei komentował RED.

Przyznał on, że słuchacze interesują się tym tematem, zagadując go o relacje z Paluchem. W związku z czym wyjaśnia, że on nie ma problem z Paluchem, za to poznański raper ma problem z nim:

“Piszecie do mnie “Paluch to, Paluch tamto”. To on od siedmiu lat gada o mnie, wrzuca fotki, skacze na koncertach, a ja nic nie mówię. Grzecznie mu odpisałem, a wy dalej piszecie i piszecie. Spotkam go, porozmawiam z nim, bo jestem mężczyzną i mam swoje słowo, mam swoją dumę i mam swoje cojones. Biuro Ochrony Rapu? Ja byłem w tym pi****olonym rapie, kiedy on na jedzenie mówił “papu”.” Mówił w nagraniu na swoim Instastory RED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

537 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Agnieszka Chylińska robi przerwę od koncertowania! Co się stało?
Agnieszka Chylińska robi przerwę od koncertowania! Co się stało?

Agnieszka Chylińska ma za sobą intensywny czas. Gwiazda w ostatnich latach może pochwalić się dwoma...