Andrzej Duda gratulował półnagiemu Robertowi Lewandowskiemu

od piątkowego losowania piłkarskich grup zainteresowanie wśród Polaków lotem do Rosji wzrosło ponad 50-krotnie!

Ci, którzy zamierzali wybrać się w przyszłym roku na wakacje do Rosji powinni mieć się na baczności – z uwagi na Mundial można spodziewać się wzrostu cen zarówno biletów lotniczych, jak i hoteli.

Choć piłkarskie szaleństwo na dobre rozpocznie się 14 czerwca, już dziś widać nastroje kibiców. Polacy są absolutnymi liderami pod względem liczby wyszukiwanych połączeń do Rosji na czas Mistrzostw. Skyscanner zbadał, że od ubiegłego piątku, dnia losowania grup piłkarskich, zainteresowanie lotami do Rosji wzrosło aż 50-krotnie. Wśród narodów najliczniej poszukujących znaleźli się m.in. Szwedzi.

Do Mistrzostw jeszcze pół roku już dziś widać gorące nastroje wśród kibiców. W piątek 1 grudnia po losowaniu grup piłkarskich Skyscanner odnotował spektakularne dane pod względem wyszukiwania lotów do Rosji. Choć zainteresowanie Polaków naszym wschodnim sąsiadem od jakiegoś czasu sukcesywnie wzrasta, ubiegły piątek okazał się absolutnym hitem. Polacy masowo zaczęli wyszukiwać połączenia do Rosji, stając się numerem 1 pod względem wzrostu wyszukiwań.

Zainteresowanie podróżą na czas Mundialu, czyli 14 czerwca -15 lipca wzrosło ponad 50-krotnie. Wśród krajów, z których piłkarscy kibice byli równie podekscytowani i tłumnie rzucili się na bilety, znalazły się m.in.:

2. Szwecja – 47-krotny wzrost zainteresowania

3. Szwajcaria – 20-krotny wzrost zainteresowania

4. Anglia – 14-krotny wzrost zainteresowania

5. Niemcy – 13-krotny wzrost zainteresowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

540 More posts in Sport category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...