Nowy, jeszcze bardziej mroczny film Tima Burtona – zobacz zwiastun!

Tim Burton słynie z dosyć osobliwego gustu i zamiłowania do tworzenia mrocznych i klimatycznych filmów, które potrafią wystraszyć, ale i nie raz rozbawić. Jego najnowsze dzieło „Osobliwy dom Pani Peregrine” trafi do kin w przyszłym roku, ale już możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun!

{youtube}tV_IhWE4LP0|600|450|0{/youtube}

„Osobliwy Dom Pani Peregrine” (ang. „Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children”) to już 27 dzieło, które będzie reżyserował słynny Tim Burton. Pracuje w branży już od wczesnych lat 70. a do jego najbardziej znanych filmów należą: „Edward Nożycoręki”, „Gnijąca Panna Młoda”, „Charlie i Fabryka Czekolady”, czy „Alicja w Krainie Czarów” i „Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street”.

Najnowsze dzieło „Osobliwy Dom Pani Peregrine”, opiera się na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Ransoma Riggsa i opowiada o domu sierot, znajdującym się na tajemniczej wyspie. Głównym bohaterem jest chłopiec o imieniu Jacob, który trafia do sierocińca, by odkryć prawdę o tym dziwnym miejscu, w którym poprzedni mieszkał jego dziadek. Chłopiec w tajemniczy sposób przenosi się w czasie do 1940 roku i poznaje dyrektorkę sierocińca oraz jej podopiecznych. Okazuje się, że każde z dzieci ma pewną, dziwną przypadłość lub dar. Jacob musi odkryć swój.

W filmie zobaczymy między innymi Evę Green, Judi Dench i Samuela L. Jacksona. Światowa premiera filmu odbędzie się 30 września 2016 roku, jednak do polskich kin trafi dopiero na początku 2017 roku. Po obejrzeniu tej mrocznej zapowiedzi stwierdzamy, że jednak warto cierpliwie czekać!

____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ