Nowe „Beverly Hills, 90210” – stara obsada!

Ostatnio Magazyn „Deadline” puścił w obieg info, że ma powstać całkiem nowa wersja”Beverly Hills, 90210″. Amerykańskiego, telewizyjnego serialu popularnego w latach 90, który był hitem wśród nastolatków! 

Serial pokazywał domowe, szkolne i uniwersyteckie, życie bliźniąt – Brendy i Brandona Walshów, oraz ich rodziny i przyjaciół. Pewnego dnia, ze względu na nową pracę ojca, musieli się oni przenieść z rodzinnej Minnesoty do Beverly Hills. Serial przemawiał wtedy do młodzieży. Opowiadał o typowo nastoletnich problemach – pierwsze miłości, rozczarowania, imprezy. Poruszał on także ponadczasowe problemy, takie jak: przemoc, alkoholizm, gwałt, uzależnienia, rasizm, homoseksualizm, AIDS czy samobójstwa.W Polsce TVP emitowało serial na początku lat 90. XX wieku. Emisje następnie przejął TVN, kolejno Polsat czy TV4 . Nie znikał jednak z polskiej telewizji, co oznacza tylko jedno. Był na tyle uniwersalny, że sprawdzał się także u nas. 

Teraz serial powraca! Co więcej – w takiej samej obsadzie! W której zobaczymy między innymi Jennie Garth, Tori Spelling, Shannen Doherty, Jason Priestley, Luke Perry czy Ian Ziering. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już w zeszłym roku. Wszystko za sprawą serialowej Donny, która to na swoim prywatnym Instagramie opublikowała zdjęcie, jednoznacznie podpisane: „back to work”. Z tego co już wiadomo, skład zostaje niezmienny nie tylko co do obsady serialu, ale także co do jego produkcji. Za którą odpowiedzialni będą ci sami ludzie co w latach 90. Szczegóły emisji oraz fabuły nowego „Beverly Hills, 90210” są jeszcze nieznane. Jedno jest pewne – fani nie mogą się doczekać! 

Warto także wspomnieć, że oryginalna wersja doczekała się spin-offa . Nazwanego „90210”.  Pierwszy odcinek wyemitowano 2 września 2008 roku na kanale The CW. Obejrzało go aż pięć milionów widzów, co jest imponującym wynikiem. I świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu, wątkiem przeprowadzki rodzeństwa do Beverly Hills. Bo fabuła jest zbliżona do tej oryginalnej. Młodzi mają problemy z zaklimatyzowaniem się w nowej rzeczywistości. Jednak szybko odnajdują bratnie dusze, z którymi tworzą zżytą paczkę. Oraz wspólną historie – wzloty i upadki. Oraz przeżywają typowe problemy amerykańskich nastolatków. W Polsce w 2009 roku emisją zajął się  FoxLife. 

Nie wiem jak wy, ale ja przepadam za taką ameryczką i z zamiłowaniem przyglądałam się losom bohaterów „90210”. Kto czeka na oryginał ze starą obsadą? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ