Nowe “Beverly Hills, 90210” – stara obsada!

Ostatnio Magazyn “Deadline” puścił w obieg info, że ma powstać całkiem nowa wersja”Beverly Hills, 90210″. Amerykańskiego, telewizyjnego serialu popularnego w latach 90, który był hitem wśród nastolatków! 

Serial pokazywał domowe, szkolne i uniwersyteckie, życie bliźniąt – Brendy i Brandona Walshów, oraz ich rodziny i przyjaciół. Pewnego dnia, ze względu na nową pracę ojca, musieli się oni przenieść z rodzinnej Minnesoty do Beverly Hills. Serial przemawiał wtedy do młodzieży. Opowiadał o typowo nastoletnich problemach – pierwsze miłości, rozczarowania, imprezy. Poruszał on także ponadczasowe problemy, takie jak: przemoc, alkoholizm, gwałt, uzależnienia, rasizm, homoseksualizm, AIDS czy samobójstwa.W Polsce TVP emitowało serial na początku lat 90. XX wieku. Emisje następnie przejął TVN, kolejno Polsat czy TV4 . Nie znikał jednak z polskiej telewizji, co oznacza tylko jedno. Był na tyle uniwersalny, że sprawdzał się także u nas. 

Teraz serial powraca! Co więcej – w takiej samej obsadzie! W której zobaczymy między innymi Jennie Garth, Tori Spelling, Shannen Doherty, Jason Priestley, Luke Perry czy Ian Ziering. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się już w zeszłym roku. Wszystko za sprawą serialowej Donny, która to na swoim prywatnym Instagramie opublikowała zdjęcie, jednoznacznie podpisane: “back to work”. Z tego co już wiadomo, skład zostaje niezmienny nie tylko co do obsady serialu, ale także co do jego produkcji. Za którą odpowiedzialni będą ci sami ludzie co w latach 90. Szczegóły emisji oraz fabuły nowego “Beverly Hills, 90210” są jeszcze nieznane. Jedno jest pewne – fani nie mogą się doczekać! 

Warto także wspomnieć, że oryginalna wersja doczekała się spin-offa . Nazwanego “90210”.  Pierwszy odcinek wyemitowano 2 września 2008 roku na kanale The CW. Obejrzało go aż pięć milionów widzów, co jest imponującym wynikiem. I świadczy o niesłabnącym zainteresowaniu, wątkiem przeprowadzki rodzeństwa do Beverly Hills. Bo fabuła jest zbliżona do tej oryginalnej. Młodzi mają problemy z zaklimatyzowaniem się w nowej rzeczywistości. Jednak szybko odnajdują bratnie dusze, z którymi tworzą zżytą paczkę. Oraz wspólną historie – wzloty i upadki. Oraz przeżywają typowe problemy amerykańskich nastolatków. W Polsce w 2009 roku emisją zajął się  FoxLife. 

Nie wiem jak wy, ale ja przepadam za taką ameryczką i z zamiłowaniem przyglądałam się losom bohaterów “90210”. Kto czeka na oryginał ze starą obsadą? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...