Niemieckie media żartują z licencjatu Roberta Lewandowskiego, a piłkarz myśli o magisterce!

Niemieckie media żartują z licencjatu Roberta Lewandowskiego, a piłkarz myśli o magisterce!

Robert Lewandowski w zeszłym tygodniu obronił licencjat. Sukces sportowca nie umknął zagranicznym mediom, które z zainteresowaniem śledzą karierę polskiego zawodnika. Niemieccy dziennikarze w żartobliwy sposób nawiązali do tytułu pracy licencjackiej piłkarza. Tymczasem kapitan naszej reprezentacji nie przejmuje się docinkami, a wręcz myśli o magisterce! Do kiedy może zdecydować?

Niemieckie media żartują z licencjatu Roberta Lewandowskiego, a piłkarz myśli o magisterce!

Robert Lewandowski 9 października obronił licencjat. Kapitan polskiej reprezentacji przez dziesięć lat studiował wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. W pracy licencjackiej „RL9. Droga do sławy” opisał własną karierę zawodową. Tytuł dysertacji podchwyciły niemieckie media, które sugerują innym sportowcom, aby również napisali prace naukowe na swój temat.

Dziennikarze zaproponowali, aby Cristiano Ronaldo, który bardzo dba o swój wygląd, napisał pracę pt. „Estetyka męskiego ciała od starożytności do współczesności”.

Natomiast selekcjoner drużyny niemieckiej Joachim Loew powinien napisać pracę pt. „Metamorfoza w Czarnym Lesie: od Jogiego do Yogi”, gdyż od dzieciństwa nazywano go „Jogi”, nawiązując do Misia Yogi.  

Teraz magisterka?

Robert Lewandowski nie przejmuje się żartami zagranicznych mediów, ale robi swoje. Okazało się, że piłkarz zastanawia się nad rozpoczęciem studiów magisterskich!

„Mamy z Robertem umowę. Do meczu z Urugwajem zdecyduje, czy rozpocząć studia magisterskie – zdradził prof. Marek Rybiński z Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl

Spotkanie z Urugwajem odbędzie się 10 listopada, zatem do tego dnia piłkarz ma czas na decyzję! Jak sądzicie, czy sportowiec zdecyduje się kontynuować swoją edukację?

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Robert Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2273 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą...