Edyta Górniak napisała wiersz dla zmarłej fanki! Wzruszające słowa artystki

Nie żyje wierna fanka Edyty Górniak. Jak zareagowała artystka?

Edyta Górniak ma bardzo wielu oddanych fanów. Jedną z wielbicielek piosenkarki była 22-letnia Weronika. Niestety okazało się, że dziewczyna zmarła. Niektórzy podejrzewają, że było to samobójstwo. O śmierci młodej kobiety poinformowała sama diva. Co napisała gwiazda w mediach społecznościowych?

Nie żyje wierna fanka Edyty Górniak. Jak zareagowała artystka?

Edyta Górniak w Polsce ma liczne grono wiernych fanów, z którymi bardzo lubi się spotykać. Gwiazda nieraz podkreślała, że bliski kontakt z nimi pozwolił jej przetrwać najgorsze chwile w życiu.  Jedną z najbardziej oddanych fanek artystki była 22-letnia Weronika. Niestety okazało się, że dziewczyna nie żyje. Smutną wiadomość przekazała Edyta Górniak za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piosenkarka jest wstrząśnięta informacją o śmierci swojej fanki. Prosi wszystkich o modlitwę za Weronikę, a także wspiera jej rodzinę i innych bliskich.   

„Kochani Moi…

Bardzo bardzo proszę Was o Modlitwę za Weronikę. Straciliśmy ją..

Przesyłam wszystkie moje siły dla jej Rodziców i Przyjaciół.

Przepraszam nie jestem w stanie napisać więcej.

Z Miłością, EDI” – napisała Edyta Górniak na Facebooku.

Nie czuła się tulona?

Również na Instagramie gwiazda odniosła się do śmierci jednej ze swoich najbardziej wiernych fanek. W mediach pojawiły się pogłoski, według których młoda kobieta popełniła samobójstwo. Obecnie prowadzone jest śledztwo w sprawie śmierci dziewczyny, a przyczyna zgonu jeszcze nie jest znana.

Górniak wspomina wspólnie spędzone chwile z 22-latką.

„? Nie znajduję słów. Nie znajduję zrozumienia.. Słońce moje, DLACZEGO ?? Byliśmy tu dla Ciebie. Na wyciągnięcie ręki. Kochamy przecież… Czy nie czułaś się tulona ? Tyle spotkań, tyle wspólnych radości, tyle wzruszeń, podróży, tortów, muzyki, wygłupów, rozmów.

I Ty – taka Piękna!! Ambitna. Skromna.

Boże Jedyny.. Nie przyjmuję tego Weroniu. Nie przyjmuję..” – napisała piosenkarka.

https://www.instagram.com/p/BU6MqgUgXDD/?taken-by=edytagorniak

Prawdziwa fanka Edyty Górniak

Również inni fani są bardzo zasmuceni informacją o śmierci dziewczyny.

Kojarzę właśnie z Instagrama. Jak dodawałem fragmenty archiwalnych nagrań Edyty to zawsze zalajkowala, zainteresowała się. Prawdziwa fanka?

Nie do uwierzenia , nie do pojęcia , nie zrozumiem nigdy …czuwaj tam nad nami Werka ❤

Nie dociera to do mnie, choć nie miałam styczności z Weroniką ..ale w przestrzeni fejsbukowej, fanów Edi każdy się kojarzy, dyskutuje, dzieli wrażeniami. Identyfikujemy się z muzyką Edi. Werka zawsze odnosiła się z życzliwością choć była blisko Edi i nie zadzierala nosa jak niektórzy. Boże co za tragedia ??..co za tragedia..

Trudno w to uwierzyć [*] 🙁

Niewyobrażalna tragedia. Niech każdy z Nas podaruje Werce i Jej rodzinie modlitwę. @edytagorniak Family FOREVER.

Źal??? [*]”Co robić? Uświadomić sobie, że jutra może już nie będzie. Nauczyć się żyć chwilą, która jest. To znaczy przyjąć, że wszystko to, co było, to było, ale już tego nie ma, a to co będzie, tak naprawdę nie musi się zdarzyć. A więc bawić się tak, jakby to był ostatni dzień naszego życia. Taka postawa dotyczy zresztą nie tylko zabawy. To ideał życia – komentowali internauci.

https://www.instagram.com/p/BU6LGWeACW0/?taken-by=edytagorniak

Rodzinie oraz przyjaciołom Weroniki składamy szczere wyrazy współczucia.

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Edyta Górniak oraz www.instagram.com/edytagorniak/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ