Netflix już dostępny w Polsce!

Największy serwis na świecie z materiałami udostępnianymi na życzenie już dostępny Polsce! Netflix proponuje abonament już od ok. 35 zł miesięcznie.

Fot. Twitter

W środę podczas targów elektroniki CES 2016 w Las Vegas, Reed Hastings, współtwórca Netflixa ogłosił, że serwis otwiera się na kolejne 130 krajów! W śród nich znajduje się oczywiście Polska.

Może to mieć wielkie znaczenie dla rynku w Polsce, na którym serwisy VOD (ang. Video On Demand) działają dosyć kiepsko. Netflix obecnie przyciąga ponad 70 milionów internautów z całego świata

Podstawowy abonament na polskiej stronie Netflixa wynosi 7,99 EUR miesięcznie, jednak możemy wykupić dostęp premium za 11,99 EUR. Sukces serwisu w Polsce z pewnością będzie zależy od oferty filmów i seriali, jednak już wiemy, że nie znajdzie się w niej kultowy już serial „House of Cards”.

Netflix może być swobodnie obsługiwany za pomocą każdego urządzenia podłączonego do szerokopasmowego Internetu. Wiele produkcji dostępnych jest również w rozdzielczości HD oraz Ultra HD 4K.

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ