Natalia Siwiec zabrała córkę do zoo. Nie wszystkim się to podoba!

Natalia Siwiec o drugim dziecku! Już jest gotowa?

Natalia Siwiec niedawno została mamą. Modelka urodziła córeczkę, której nadała imię Mia. Gwiazda jest zafascynowana macierzyństwem. Myśli również o rodzeństwie dla dziewczynki. Już jest gotowa na kolejne dziecko?

Natalia Siwiec o drugim dziecku! Już jest gotowa?

Modelka niedawno urodziła pierwsze dziecko. Jej córeczka ma na imię Mia. Natalia Siwiec w ciąży przytyła tylko 11 kilogramów, gdyż nie miała dużej ochoty na jedzenie. Bez problemu maskowała ciążowe krągłości, gdyż nie chciała robić show ze stanu błogosławionego. Gwiazda szybko po porodzie odzyskała szczupłą i jędrną sylwetkę.

„Ja przeszłam ciążę we wspaniały sposób. Jakoś nie miałam ochoty na jedzenie, jadłam tak, jak jakbym nie była w ciąży. Przytyłam tyle, ile jest wskazane – 11 kg. Mia jest małym dzieckiem. Faktycznie nawet przed porodem, nawet jak przodem stałam, to tego brzucha nie było tak widać, więc łatwo było mi go maskować” – mówiła niedawno Natalia Siwiec w programie Magdy Mołek „W roli głównej”.

Pojawił się nawet pomysł, aby już niedługo zatroszczyć się o rodzeństwo dla dziewczynki. Jednak para na razie jeszcze raczej się wstrzyma. Dlaczego?

„Jak poszła mi tak świetnie ciąża i jeszcze jak Mia jest takim aniołkiem, to zastanawiam się nad tym, czy nie zrobić sobie od razu drugiego dziecka. Ale stwierdziliśmy, że to jest trochę takie zabranie miłości na początku, bo jednak trzeba będzie podzielić tę miłość na dwa i na razie chyba nie. Chociaż… kto wie? – zastanawiała się Natalia Siwiec w programie „Dzień Dobry TVN”.

https://www.instagram.com/p/Babi05jHqvc/?taken-by=nataliasiwiec.official

Nowe zakochanie

Jedno jest pewne – macierzyństwo i tacierzyństwo bardzo służy małżeństwu! Para żartuje, że straciła dla córki głowę. 😉

„My jesteśmy tak zaaferowani obecnością córki, że połowę rzeczy zostawiamy. My się śmiejemy, że to jest takie zakochanie, straciliśmy głowę” – przyznaje Natalia Siwiec.

https://www.instagram.com/p/BaWvL9CFmLh/?taken-by=nataliasiwiec.official

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Natalia_Siwiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ