Myśli tylko o tym, jak zmienić klub i zarabiać jeszcze więcej

„Myśli tylko o tym, jak zmienić klub i zarabiać jeszcze więcej” Kto tak ostro mówi o Robercie Lewandowskim?

Naszych piłkarzy nie można pochwalić za mecz z Senegalczykami. Kadrowicze robili proste błędy oraz mieli trudności ze wzajemną komunikacją. Nie zachwycił również Robert Lewandowski. Niektórzy nie zostawiają na nim suchej nitki. Artur Wichniarek, były reprezentant Polski, krytykuje „Lewego”. Co mu zarzuca?

To nie powinno nigdy się zdarzyć

Polscy piłkarze podczas meczu z Senegalem nie popisali się. Robili dużo błędów, nie mogli się porozumieć, a ich szybkość również pozostawiała wiele do życzenia. Honor drużyny uratował Grzegorz Krychowiak, który strzelił jednego gola. Robert Lewandowski był smutny po meczu. Uważał, że wiele sytuacji na boisku nie powinno nigdy mieć miejsca.

“Straciliśmy dwie bramki po naszych błędach. My im daliśmy dwie bramki. Na mundialu takie coś nie może się zdarzyć. Zabrakło komunikacji, wiary w zwycięstwo i podjęcia ryzyka. Zagrania do przodu i stworzenia sytuacji. Brakowało ostatniego podania. Senegal nie zagrał wielkiego meczu, ale daliśmy im dwa prezenty. Przypadkowo tak naprawdę strzelili dwie bramki. Wielu rzeczy zabrakło. Gdzieś tam w głowie nie poukładaliśmy sobie tak jak powinniśmy. Jest mało czasu do meczy z Kolumbia, ale musimy inaczej go zagrać” – powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z TVP.

Fight! ✊

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

„Myśli tylko o tym, jak zmienić klub i zarabiać jeszcze więcej” Kto tak ostro mówi o Robercie Lewandowskim?

Jednak mamy nadzieję, że Polacy już w niedzielę pokażą, na co ich stać. Wierzymy, że jeszcze mogą wyjść z grupy, ale nie wszyscy są dobrej myśli.

Artur Wichniarek, były reprezentant Polski, krytykuje Roberta Lewandowskiego. Twierdzi, że zawodnikowi Bayern Monachium zależy już tylko na zarabianiu pieniędzy i zmianie klubu. Co jeszcze mówi?

„Od momentu, gdy zmienił menedżera, Lewandowski zaczął myśleć tylko o tym, jak zmienić klub i zarabiać jeszcze więcej, a przestał grać w piłkę. Jasne, w meczach towarzyskich strzelał jakieś gole, ale już dziennikarze niemieccy wypominali mu, że w meczach o naprawdę wysoką stawkę, jak półfinały Ligi Mistrzów z Realem Madryt, Lewandowski nic nie dawał Bayernowi Monachium i to się potwierdziło w meczu z Senegalem. W najważniejszych momentach nie potrafi pociągnąć zespołu” – twierdzi Artur Wichniarek w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Krzywdząca opinia, a może też jesteście tego zdania?

———————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1908 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?
Książę Harry wyprosił wszystkich z sali. Co się stało?

Książę Harry wraz z żoną gościł w organizacji charytatywnej "Bristol’s Empire Fighting Chance". Tam spotkał...