Miłosne wyznanie Kamila Stocha usłyszał cały świat

Miłosne wyznanie Kamila Stocha usłyszał cały świat! [VIDEO]

Kamil Stoch skierował wzruszające słowa do żony Ewy. Ukochana  sportowca, a zarazem jego menadżerka oraz fotografka, towarzyszy skoczkowi podczas czasie olimpiady zimowej w Pjongczang. Posłuchajcie, co powiedział Kamil w specjalnym filmiku oraz do czego się zobowiązał. Jesteśmy pod wrażeniem!

To wyznanie usłyszał cały świat! Co Kamil Stoch powiedział żonie Ewie?

Kamil Stoch bardzo często powtarza, że jego żona jest dla niego najlepszym prezentem, jaki dostał od życia. W nagraniu zamieszczonym na oficjalnym profilu igrzysk olimpijskich podziękował żonie za wsparcie i coś jej obiecał. 😉 Ale romantycznie! <3  

https://twitter.com/olympicchannel/status/966349384781885440?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fparty.pl%2Fnewsy%2Fkamil-stoch-dziekuje-zonie-za-wsparcie-w-pjongczangu-2018-32622-r3%2F2%2F

„Cześć, Ewa. Chcę Ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłaś. Postaram się wspierać Cię przez resztę mojego życia tak samo, jak Ty wspierasz mnie teraz” – mówi Kamil Stoch w filmiku, który opublikowano na Twitterze kanału olimpijskiego.

Nowa gwiazda

Na początku stycznia 2018 roku odbył się finał Plebiscytu “Przeglądu Sportowego” na Sportowca Roku 2017. Kamil Stoch zajął w nim pierwsze miejsce. W imieniu sportowca nagrodę odebrała żona. Ewa Bilan-Stoch raczej unikała medialnego rozgłosu, więc wiele osób było zaskoczonych jej obecnością. Wybranka sportowca zrobiła na publiczności oraz telewidzach ogromne wrażenie! Niektórzy mówią, że swoją delikatną urodą oraz góralską stylizacją przyćmiła nawet Annę Lewandowską.

Co wiemy o Ewie Bilan-Stoch?

Wybranka sportowca ma 33 lata. Jej rodzinnym miastem jest Zakopane. Zajmuje się fotografią oraz jest też menadżerka polskich skoczków narciarskich. Najczęściej na Instagramie publikuje zdjęcia z podróży. Nie brakuje też fotografii z Kamilem, a ostatnio pojawiły się fotki z olimpiady! 

https://www.instagram.com/p/BfbN81WFXXo/?taken-by=ewabilanstoch

Jak się poznali?

Kamil i Ewa poznali się w 2006 roku na zawodach skoków narciarskich w Planicy. Wybranka sportowca robiła wtedy zdjęcia. Jakie wrażenie zrobił wtedy na niej skoczek?

„Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i… to mnie kompletnie zauroczyło. Spodobał mi się. Intuicyjnie poczułam, że to bardzo dobry, wrażliwy człowiek. Okazało się, że on, wtedy już członek naszej kadry skoczków, był moim kolegą” – mówiła niedawno Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z „Twoim Stylem”.

https://www.instagram.com/p/BUmRglaFyyq/?taken-by=ewabilanstoch

—————————————————————————————————–

Źrodło zdjęć: www.instagram.com/ewabilanstoch/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ