Melania Trump pozwała autystycznego chłopca

Melania Trump pozwała autystycznego chłopca

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Baron Trump, najmłodszy syn 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, może być chory na autyzm. Na te spekulacjęepewnie nikt nie zwróciłby uwagi, gdyby Melania Trump nie pozwała ich autora.

melania trupm pozwala autystycznego chlopcaNa opublikowanym na YouTube filmiku pod tytułem #StopZnęcaniuSię, podkreślono między innymi to, że na wyborczych filmach Barron nie trafiał w ręce podczas klaskania, robił dziwne miny i ziewa. Chłopiec prawdopodobnie był tylko zmęczony, ale gdy sprawą na Twitterze zajęła się znana publicystka, Rosie O’Donnel, Melania Trump też nie mogła odpuścić.

– Barron Trump jest autystyczny? Jeśli tak – cóż za wspaniała okazja do zwrócenia uwagi na prawdziwą epidemię AUTYZMU – napisała O’Donnel.

Zamiast zignorować pomówienia, mama Barrona postanowiła pozwać autora filmiku do sądu, oczekując skasowania nagrania oraz opublikowania przeprosin. Komentarz O’Donnel nazwała natomiast „formą znęcania się” nad jej synem.

Melania szybko odniosła sukces, ale chyba nie do końca o taki efekt jej chodziło.

Autor filmiku już go skasował i opublikował nowe nagranie, w którym szczerze przeprosił Trumpów. Przy okazji okazało się, że youtuber sam cierpi na autyzm i miał nadzieję, że dzięki filmikowi osoby chore na autyzm nie będą szykanowane.

Oficjalny pozew Melanii sprawił jednak, że o sprawie mówią dziś wszystkie media.  

Fot. barron_trump13

_______________________
Zapraszamy również do polubienia naszego 
profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ