Co się stało z jej twarzą?! Meg Ryan kolejną ofiarą chirurgii plastycznej

Od czasu niedzielnej gali Tony Awards Internet zasypały zdjęcia Meg Ryan, która w żaden sposób nie przypomina gwiazdy o subtelnej urodzie, którą znaliśmy z jej najlepszych filmów. Meg RyanAktorka została mocno skrytykowana i oskarżona nie tylko o stosowanie botoksu, lecz także o poddanie się operacji plastycznej. Inni natomiast bronili 54-letniej gwiazdy, która ich zdaniem próbuje jedynie nadążyć za światem, w którym czczona jest młodość i uroda.

Pomimo faktu, że znani specjaliści oceniają, że twarz Ryan została poddana zabiegom chirurgii plastycznej i nieumiejętnie został w nią wstrzyknięty botoks, aktorka nigdy nie przyznała się do ingerencji we własne ciało. Wręcz przeciwnie, niejednokrotnie zapewniała, że doskonale czuje się z tym jak wygląda.

– Kocham moje obecne życie. Kocham to, co o nim wiem. Kocham osobę, którą się stałam, tą w którą ewoluowałam. Moje życie bywało pokręcone jak cholera, ale teraz łatwiej sobie ze wszystkim radzę. Myślę, że to przychodzi z wiekiem – mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu Porter.

Ryan nie jest jednak jedyną aktorką, która wzbudza kontrowersje ze względu na zbyt drastyczne poprawianie urody. O poddanie się zabiegom chirurgii plastycznej podejrzewa się także Renee Zellweger, Courteney Cox, Mary-Kate Olsen i Umę Thurman.

Poprawianie urody to kwestia kultury

W zachodniej kulturze zabiegi chirurgii plastycznej wciąż są stygmatyzowane. Choć z roku na rok liczba przeprowadzanych zabiegów rośnie, wiele osób nie chce przyznać się nawet do mało inwazyjnego wypełniania zmarszczek botoksem. Zupełnie inaczej jest w wielu państwach Ameryki Południowej, gdzie operacją plastyczną poddawane są nawet nastolatki i nikt nawet nie stara się tego ukrywać.

Istnieją również gwiazdy, które przeprowadzonych zabiegów się nie wstydzą, a z umiejętności chirurga potrafią korzystać z rozsądkiem i umiarem. Doskonałym przykładem może być tu 70-letnia Jane Fonda, która pomimo wieku zachwyca wspaniałym wyglądem i zdaje się nie przejmować tykającym zegarem biologicznym.

Oto jak w niedzielę prezentowała się Meg Ryan:

meg ryan gala

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ