Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów! Gwiazda wydała oświadczenie!

Martyna Wojciechowska została oszukana? Dziennikarka twierdzi, że producent specyfiku odchudzającego o nazwie „Choco Lite” bezprawnie wykorzystuje jej wizerunek do reklamowania swoich produktów. Gwiazda wydała w tej sprawie mocne oświadczenie! Co napisała?

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów! Gwiazda wydała oświadczenie!

Martyna Wojciechowska dementuje plotki o rzekomym stosowaniu i polecaniu innym produktu odchudzającego o nazwie „Choco Lite”. Gwiazda oświadcza, że nie ma nic wspólnego z tym specyfikiem. Nigdy z niego nie korzystała, a jej wypowiedzi, które pojawiają się w internecie są zmyślone i nigdy nie były autoryzowane przez dziennikarkę.

„W związku z reklamami pojawiającymi się w ostatnim czasie w serwisie społecznościowym Facebook oraz wywiadem zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, stanowczo dementuję informację o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie specyfiku odchudzającego o nazwie „Choco Lite”.

Zdecydowanie podkreślam, że nie mam nic wspólnego z reklamą tego środka odchudzającego oraz nigdy z niego (ani tego typu substancji) nie korzystałam. Pojawiające się w Internecie moje wypowiedzi, zdjęcia oraz wywiad opierają się na wymyślonych informacjach dotyczących mojego życia osobistego i nigdy nie były przeze mnie autoryzowane” – pisze Martyna Wojciechowska na Facebooku.

Mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia

Podróżniczka przestrzega przed stosowaniem takich preparatów. Jego skład, pochodzenie surowców, działanie może bardzo zaszkodzić zdrowiu. Gwiazda przypomina, że jedynym odpowiednim podejściem do odchudzania jest zastosowanie zdrowej, zbilansowanej diety oraz włączenie aktywności fizycznej.

„Zwracam się z apelem do użytkowników sieci: NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU! Źródło jego pochodzenia, skład oraz działanie nie są sprawdzone i mogą mieć fatalne skutki dla zdrowia. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie wszystkim polecam.

Jednocześnie informuję, że od kilku tygodni usilnie próbuję zablokować reklamy specyfiku „Choco Lite”. Sprawa jest również badana przez Policję, ponieważ w związku z bezprawnym wykorzystaniem mojego wizerunku w celach marketingowych tego produktu złożyłam wniosek o ściganie i ukaranie sprawcy.

Bardzo dziękuję wszystkim życzliwym mi osobom za blokowanie tych reklam w serwisie Facebook oraz tysiące maili i wiadomości, które otrzymałam w ostatnim czasie. Martyna Wojciechowska” – kończy dziennikarka.

Nie dajmy się zwieść!

                                                                                                                                                        

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Martyna Wojciechowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ