Marta Manowska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Marta Manowska ma nową fryzurę! Ten kolor zaskoczył wszystkich!

Marta Manowska zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Gwiazda postawiła na ciemne włosy. Zobaczcie, jak wyglądała na gali rozdania Telekamer!

Marta Manowska ma nową fryzurę! Ten kolor zaskoczył wszystkich!

Marta Manowska już nie ma blond włosów. Gwiazda przeszła wielką metamorfozę! Prowadząca „Sanatorium miłości”, a także wcześniej „Rolnik szuka żony” zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu na gali rozdania Telekamer, a wszystko dzięki nowemu kolorowymi włosów! Zobaczcie!

„Kiedyś czułam się tak w środku. Teraz widać to i na zewnątrz. Dziękuję @party.pl za piękne zdjęcie i wszystkie wczorajsze rozmowy. Także dzięki Wam czuję, że to wszystko ma sens?❤️ #redcarpet #tv #oscars” – napisała Marta Manowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BuWrH4ODbb1/

„Z bliska wyglądało to tak. @dagmakeupart @postekk @sylwiapuciato Wiedzą co robią Bezpieczna w Waszych ramionach ?” – czytamy pod drugim zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/BuWtWCVjRfh/

Jak wam się podoba przemiana prowadzącej „Sanatorium miłości”? Udana zmiana?

Fani są zachwyceni!

„Wow Pani Marto, mowę mi odjęło z wrażenia ? Wyglądała Pani zjawiskowo ?”,

„Martuś, normalnie szok…coś wspaniałego?? teraz to gwiazdy bledną na niebie a słońce mając taką konkurencję chowa się za chmury. Naprawdę rewelacyjnie wyglądasz”,

„Wszystkie zdjecia w tej fryzurce dala Pani bokiem a mnie ciekawi jak wyglada przodem ?Moze zrobie taka na wesele tylko ja nie mam az takiej grzywki?”,

„Rewelacyjnie Pani teraz wygląda. Wcześniej też, ale teraz jest uwydatniony 'ten błysk’ w oku” – komentowali fani.

Wyjątkowy odcinek

Kilka dni temu fani programu „Sanatorium miłości” pożegnali uczestnika, Cezarego Mocka. To był trudny moment również dla Marty Mianowskiej.

” To pod wieloma względami będzie wyjątkowy odcinek. O miłości, życiu, przemijaniu. Czaruś. Dedykujemy ten odcinek Tobie. Padnie tyle mądrych słów z Twojej strony. Jesteśmy z Tobą. Pamiętaj. Bądźcie dzisiaj z nami. Na zdjęciu ja z „córeczką” z planu ❤️❤️❤️❤️” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/BuRBNx6jijV/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ