Zobacz, kto jest najsłynniejszą szafiarką na Instagramie!

Ostatnio triumfy na Instagramie święci pewna młoda, polska szafiarka, od której Maffashion i Jessica Mercedes, mogłyby się wiele nauczyć. Pytanie tylko, czy powinny?

Fot. Joanna Kuchta / InstagramInstagram pełni kluczową rolę w promocji ludzi show-biznesu, a liczba tzw. followersów  świadczy o popularności i zapewnia korzystne kontrakty reklamowe. Choć polskim gwiazdom daleko do wyników Kim Kardashian czy Beyonce, radzą sobie coraz lepiej. 

Bezsprzecznym numerem 1 polskiego Instagrama jest Robert Lewandowski śledzony przez ponad 5 milionów fanów. Za nim znajduje się inny polski piłkarz – Wojciech Szczęsny, który niedawno przekroczył magiczną liczbę miliona 'followersów’. Zaszczytne 3 miejsce przypadło natomiast szafiarce i modelce Joannie Kuchcie, którą na Instagramie obserwuje 928 tysięcy osób. Maffashion i Jessice Mercedes, najbardziej popularnym, polskim bloggerkom modowym, nadal daleko do tego wyniku. Jaka zatem jest tajemnica sukcesu Kuchty na Instagramie?

Usta, majtki, piersi, obroża

W zdobyciu popularności najbardziej owocna okazała się współpraca z marką American Apparel, która zapewniła młodej Polce nie tylko kontrakty reklamowe, ale także pomysł na zdobycie fanów. Firma odzieżowa znana z kontrowersyjnych kampanii z udziałem epatujących erotyzmem nastolatek, niejednokrotnie oskarżana była o umniejszanie roli kobiety do obiektu seksualnego, promowanie przemocy i angażowanie nieletnich do sesji o pornograficznym charakterze.

Dziecięca uroda Kuchty i jej nienaganna sylwetka doskonale wpisują się w ten schemat. Na jej Instagramie najczęściej zobaczyć można wyuzdane pozy lub pozornie niewinne ujęcia, na których wyraźnie widoczne są majtki  dziewczyny i rozchylone usta. Obroża na szyi oraz dziecięce dodatki uzupełniające image Lolity i sprawiają, że 20-latka stanowić może wymarzony obiekt fantazji pedofila, lecz na pewno nie wzór dla młodych kobiet. Przykro patrzeć, jak Polka promuje nasz kraj na świecie. Bez wątpienia jednak, na Instagramie jest gwiazdą.

Fot. Joanna Kuchta/ Instagram

Fot. Joanna Kuchta/ Instagram

Fot. Joanna Kuchta/ Instagram

__________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ