Madonna obiecuje seks oralny wyborcom Clinton

Za kandydatami na prezydenta Stanów Zjednoczonych są już 3 debaty. Wpływy USA sprawiają, że zbliżające się wybory powodują wzrost napięcie niemal na całym świecie, a znane osobistości i gwiazdy coraz chętniej publicznie wyrażają poparcie dla swoich kandydatów. 

madonna obiecala seks oralny wyborcom clintonDonald Trump, który z każdym przemówieniem zdaje się pogrążać swoje szanse na wygraną, rozwścieczył wiele gwiazd. Ostatnio głośno było o wypowiedzi Billiego Joe Amstronga, lidera zespołu Green Day, który porównał Trumpa do Hitlera.

– Największy problem z Trumpem to dla mnie fakt, kim są osoby popierające go. Naprawdę mi ich żal, bo to biedni ludzie z klasy pracującej i nie mają żadnych perspektyw. Są wkurzeni, a on karmi się ich gniewem. Trump właśnie powiedział, że jest dla nich jedyną szansą, że nie mają innego wyjścia, ale on się o nich zatroszczy. Przecież to pierdolony Hitler! Nawet nie wiem, jak wytłumaczyć to w inny sposób – dodaje muzyk. Naprawdę chciałbym przesadzać. I czasem może przesadzam, jeżeli chodzi o Busha, ale z Trumpem… Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie zniknie – stwierdził Amstrong.

To jeszcze nic. Szowinistyczny miliarder tak podpadł Madonnie, że piosenkarka postanowiła obiecać w nagrodę seks oralny tym, którzy zagłosują na przeciwniczkę Trumpa – Hillary Clinton.

– Jeśli zagłosujecie na Hillary Clinton, zrobię wam loda z połykiem, ok? Jestem w tym naprawdę dobra. Naprawdę. Zachowuję kontakt wzrokowy i połykam – poinformowała na nowojorskim Madison Square Garden.

Sądzicie, że dotrzyma obietnicy?

__________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ