Maciej Dowbor o relacji z mamą

Maciej Dowbor o relacji z mamą: Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało

Katarzyna Dowbor stracił kontakt z synem, gdy chłopiec miał trzy lata. Dziennikarka skupiła się na rozwoju swojej kariery. Dopiero gdy nastolatek dorastał, to ich drogi ponownie złączyły się. Teraz matka i syn mają bardzo dobre relacje.

Maciej Dowbor o relacji z mamą: Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało

Maciej Dowbor przyznaje, że jak każde dziecko chciał odczuć matczyne ciepło i miłość, ale na szczęście deficyty „załatało” pojawienie się dwóch braci i siostry.   

„Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra”- zdradził Maciej Dowbor w rozmowie z „Twoim Stylem”.

https://www.facebook.com/Katarzyna.Dowbor.FanPage/photos/a.2018968431721265.1073741829.1799942296957214/2088010724817035/?type=3&theater

Druga szansa

Mały Maciek Dowbor wraz z tatą przeprowadził się do Niemiec. Wrócił, gdy był nastolatkiem. Wtedy postanowił zamieszkać z mamą. To była szansa na odbudowanie stosunków między mamą a synem. Teraz ich relacje są dobre. Przyznaje, że dużo od mamy nauczył się. Podziwia ją m.in. dlatego, że pomimo wielu przeciwności zachowała klasę.

„Przeprowadzka wtedy, to była dla nas druga szansa na relację matki i syna. (…) A tak nasze stosunki są dobre. (…) Muszę przyznać, że wiele się od mamy nauczyłem, to mi pomogło zwłaszcza w telewizji. Show must go on. Podziwiam mamę, że mimo życiowych zawirowań zachowała klasę- zdradził dziennikarz.

Czas ucieka…

Maciej Dowbor przyznaje, że bardzo zmienił się. Jeszcze niedawno był dorastającym chłopakiem, a teraz jest dojrzałym mężczyzną, który wie, czego chce. 

Chcę spędzać z rodziną więcej czasu. Mam tylko jedno życie. Za chwilę skończę 40 lat i nawet nie wiem, kiedy z chłopaka, który miał na siebie tysiąc pomysłów, ale żadnego dobrego, zmieniłem się w dorosłego mężczyznę, który wie, na co chce w życiu postawić- zdradził Maciej Dowbor.

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: Maciek Dowbor – profil oficjalny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ