Lottie Moss. Podbije świat mody?

lottie life4styleKilka dni temu świat mody obiegła informacja, iż młodsza siostra top modelki i ikony stylu, Kate Moss, Lottie podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelek. Zaledwie 16-letnia Charlotte Moss marzy o karierze w modelingu od dłuższego czasu. Czy uda jej się osiągnąć tak wiele jak jej starszej siostrze?

Fenomen Kate Moss jest niezaprzeczalny. Jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu. Swoją karierę rozpoczęła w latach 90. szturmując świat mody. Mimo tego, że Moss dobiła już czterdziestki, każdy chce z nią pracować! To nie tylko modelka, to ikona.

Okazuje się, że 16-letnia siostra modelki, Lottie chce pójść w jej ślady. Nastolatka parę dni temu pochwalił się na jednym z portali społecznościowych zdęciami ze swojej najnowszej sesji. Trzeba przyznać, że dziewczyna jak na razie radzi sobie świetnie.

Lottie swoją karierę w modelingu rozpoczęła już 3 lata temu. Niestety wtedy żadna z agencji nie chciała się zgodzić na współpracę z aspirującą modelką, ponieważ w Wielkiej Brytanii adekwatny wiek modelek jest ściśle przestrzegany. Teraz, gdy Charlotte skończyła 16 lat, podpisała kontrakt z agencją Storm Models. Należą do niej takie gwiazdy modelingu jak Alek Wek, Cara Delevingne oraz wspomniana wcześniej Kate Moss.

Niestety Lottie jest nieco za niska na modelkę wybiegową, ponieważ mierzy 165 centymetrów. Jednak mimo wszystko, wróżymy jej dużą karierę, chociażby w fotomodelingu.

Brytyjski Vogue dowiedział się, że władze agencji Storm Models są bardzo zadowolone z angażu Lottie, jednak wspominają, że jak na razie dla nastolatki wciąż najważniejsza jest szkoła i nauka.

Życzymy sukcesów!                                        

Joanna Łuszczykiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ