Wiemy, ile potrwa urlop macierzyński Ani Lewandowskiej

Ania Lewandowska przekazała pieniądze na szczytny cel! Jaki?

Pociecha Ani i Roberta Lewandowskich przyjdzie na świat już na wiosnę. Małżeństwo oraz bliscy pary nie mogą się doczekać maleństwa. Jednak nie wszystkie kobiety mogą liczyć na takie wsparcie, jakie ma trenerka. Wiele z nich w pojedynkę opiekuje się dziećmi. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę sportsmenka, dlatego to właśnie samotnym mamom postanowiła pomóc finansowo!     

Ania Lewandowska przekazała pieniądze na szczytny cel! Jaki?

Ania Lewandowska jest już w siódmym miesiącu ciąży. Trenerka nadal jest jednak bardzo aktywna. Niedawno spędziła ze swoimi fanami tydzień na zimowym obozie treningowym w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki – „Dojo Stara Wieś”. Przygotowuje również nową płytę z ćwiczeniami oraz książkę, które są dedykowane kobietom w ciąży, ale Ania pomaga też innym mamom finansowo!

Jak podaje „Super Express” oraz portal „Gdańsk. Nasze Miasto” trenerka wpłaciła na rzecz Domu Samotnej Matki Gdańsku aż 15 tysięcy złotych!

Na co zostały przeznaczone pieniądze od sportsmenki?

Dzięki pomocy Lewandowskiej udało się przeprowadzić remont kuchni. Udało się kupić meble kuchenne oraz potrzebny sprzęt. Na ścianach pojawiły się nowe kafelki, odnowiono sufit, a także jest lepsze oświetlenie i wentylacja.

– Mamy nowe kafelki, sufit, oświetlenie i wentylację – mówi „Radiu Gdańsk” dyrektor Pomorskiego Centrum Pomocy Bliźniemu Monar – Markot w Gdańsku.

Teraz w kuchni przyjemnie się gotuje oraz spędza czas.

– Kuchnia jest nowoczesna i przede wszystkim czysta. Miło się nie tylko przygotowuje potrawy, ale nawet sprząta – mówią pracownicy placówki.

Piękny gest

Pracownicy oraz samotne mamy są wdzięczne trenerce za okazaną pomoc. Bardzo cieszą się, że Lewandowska o nich pamięta. Kilka kobiet pojechało do Ani wręczyć jej w podziękowaniu bukiet kwiatów.

– Kilka dziewczyn pojechało podziękować Lewandowskiej i wręczyć jej bukiet kwiatów. Były dumne, że mogą spotkać się z tak sławną osobą, a po drugie, że właśnie taka osoba przeznacza na ich rzecz pieniądze. To fajne uczucie, że znani zwracają uwagę na ich potrzeby – powiedziała Agnieszka Nowak.

Dlaczego Ania wybrała Dom Samotnej Matki w Gdańsku?

W ubiegłym roku trenerka prowadziła tam warsztaty sportowe. Pieniądze, które zebrała podczas treningu chciała przekazać na cel charytatywny. Uznała, że najlepiej zrobi, jeśli przekaże pieniądze właśnie na Dom Samotnej Matki.  

—————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ