Lewandowscy świętują rocznicę ślubu. Romantyczne zdjęcia z Hiszpanii

Robert Lewandowski z żoną i córką korzystają z każdej chwili wspólnych wakacji. Początek urlopu spędzali na greckiej wyspie Mykonos. Ich kolejnym wakacyjnym przystankiem jest Marbella. Pobytem w Hiszpanii pochwalili się w mediach społecznościowych.

W gorącej Hiszpanii parze przyszło także świętować szóstą rocznicę ślubu. Dokładnie 6 lat temu, 22 czerwca 2013 roku, Robert i Anna pobrali się. Napastnik Bayernu Monachium pochwalił się w sieci romantycznymi zdjęciami z ukochaną żoną.

https://www.instagram.com/p/BzBgF_poOIB/

„Z tobą jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie”

„Szósta rocznica ślubu i 12 lat razem. Z tobą jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie – napisał Robert Lewandowski pod udostępnionym zdjęciem.

Fotografię na Instagramie udostępniła również Anna Lewandowska.

„6. rocznica, 12 lat razem. Szczęśliwi”, napisała. Lewandowscy pobrali się 22 czerwca 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku.  4 maja 2017 roku urodziła im się córeczka, Klara.

https://www.instagram.com/p/Bys6F9WITQ_/

Na swoim Instastory, Anna Lewandowska pokazała jak Robert Lewandowski przygotowuje owsiankę.

– Mój mąż stwierdził, że ta owsianka nadaje się na mojego bloga – powiedziała na nagraniu Anna Lewandowska i zapytała męża „Co to jest?”. – Owsianka na migdałowym mleku, z owocami i orzechami – odpowiedział Robert Lewandowski.

https://www.instagram.com/p/ByztnWJIgvT/

Po zgrupowaniu reprezentacji Polski i dwóch meczach eliminacyjnych do Euro 2020 (1:0 z Macedonią Północną i 4:0 z Izraelem) Robert Lewandowski rozpoczął wakacje. Najpierw z żoną Anną oraz z Wojciechem Szczęsnym i jego żoną Mariną polecieli na grecką wyspę Mykonos. Później Robert Lewandowski na krótko poleciał do Chin, żeby wypełnić obowiązki wobec sponsorów. Wrócił do Europy i z żoną oraz córką udał się na wspomnianą już hiszpańską Marbellę.

Zobacz również:

fot. Instagram/stories/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ