szminka wagina

Kup sobie szminkę i zaklej waginę

Wydaje się wam, że alejki z damskimi kosmetykami już niczym was nie zaskoczą? A zatem jesteście w błędzie, gdyż wasze intymne sfery zostaną zadziwione przez najnowszy ,,wynalazek” doktora Daniel’a Dopps’a, który o kobiecych sprawach nie wie najwidoczniej zbyt wiele.

Ten pochodzący ze Stanów Zjednoczonych kręgarz opisuje pochwę jako ,,samoczyszczący odpływ prysznicowy” i wykorzystuje swoje niestandardowe podejście do kobiecej anatomii tworząc produkt, którego nie spodziewałybyśmy się w swych najśmielszych oczekiwaniach. Chodzi o ,,The Mensez Adhesive Vaginal Lipstick”, czyli klejącą szminkę do warg sromowych wykorzystywaną podczas menstruacji.

Dr Dopps będący dyrektorem generalnym firmy ,,Mensez Technologies” opisuje swe pomysłowe odkrycie jako ,,naturalne połączenie w szmince aminokwasów i olejków, które po nałożeniu na wargi sromowe sczepiają je dostatecznie silnie, by zatrzymać płyny menstruacyjne w przedsionku powyżej warg sromowych, gdzie znajduje się ujście pochwy i cewki moczowej”. Tej niezwykłej ,,zatyczki” możemy pozbyć się dopiero podczas załatwiania potrzeby fizjologicznej, kiedy to nasze płyny menstruacyjne zostaną uwolnione wraz z moczem. Jak określa swe rozwiązanie amerykański doktor, jest ono ,,pewne, bezpieczne i czyste”. Jeżeli wydaje się wam, że pomysł ten nigdy nie wyjdzie poza fazę konceptu, jesteście w błędzie. Doktorowi Dopps’owi przyznano patent na szminkę 10 stycznia.

Doktor przestrzega na swojej stronie, że jest to produkt osobisty i nie zaleca się dzielić go z innymi użytkowniczkami. Na związane z produktem wątpliwości potencjalnych klientek doktor dyplomatycznie odpowiada, że jako kobiety powinnyśmy stworzyć lepsze rozwiązanie na menstruację niż podpaski i tampony. W dodatku menstruacja odbiera nam cenną energię i czyni nas mniej produktywnymi.

Ciekawi jesteśmy czy produkt doktora Dopps’a znajdzie wiele nabywczyń oraz czy zacznie on może od testowania go na swoich własnych ustach.

Autor: Magda Niebrzydowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ