ksiądz kulturysta

Ksiądz kulturysta z naganą od biskupa. Dlaczego?

42-letni proboszcz parafii w Osiecznicy Artur Karpoń podbił internet swoją pasją do kulturystyki. Co prawda dostał zgodę od biskupa na występ w zawodach, ale później spotkały go nieprzyjemności.

Duchowny założył konta w mediach społecznościowych gdzie umieszczał  zdjęcia umięśnionej sylwetki. To właśnie zdenerwowało władze kościelne, bowiem ksiądz paradujący w samych slipkach nie jest widokiem do jakiego przyzwyczaił nas kler.

Ksiądz Kaproń wydał więc oświadczenie, iż zrozumiał swój “błąd”: Oświadczam, że zrozumiałem swój błąd polegający na tym, że udziałem w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Mrozach oraz jego upublicznieniem w mediach wywołałem zgorszenie wiernych, za co ich przepraszam i proszę o wybaczenie – napisał we wstępie. Otrzymałem kanoniczne upomnienie od Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego, które pozwoliło mi na dodatkowe przemyślenie swojego postępowania. Jednocześnie pragnę sprostować informację jakoby Ksiądz Biskup wyraził zgodę na mój udział w wyżej wymienionych Mistrzostwach. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

237 More posts in Plotki category
Recommended for you
Popek będzie ojcem. Znamy płeć dziecka

Raper, zawodnik mieszanych sztuk walki, tancerz, producent - czyli jednym słowem "Popek". Popularny celebryta zdradził,...