lewczuk

Korwin-Piotrowska o Lewczuk Jednego prostego zdania nie umie ułożyć

Występ Moniki Lewczuk u Kuby Wojewódzkiego odbił się w mediach głośnym echem. Część osób skrytykowała showmana za to, że był dla młodej piosenkarki zbyt ostry, inni twierdzili, że Lewczuk sobie zasłużyła i ochoczo się z niej naśmiewali. Na temat ostatniego odcinka postanowiła wypowiedzieć się także Karolina Korwin-Piotrowska. Ona również była dla Lewczuk bardzo ostra.

W pierwszym odcinku nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego, gościem była piosenkarka Monika Lewczuk. Młoda artystka szybko pokazała, że nie ma obycia w mediach i nie potrafiła odpowiedzieć na pytania Kuby. Showman wykorzystał tę sytuację i z każdą chwilą coraz bardziej odkrywał braki Lewczuk ,  a ona coraz bardziej się pogrążała.

Żenujący występ Lewczuk

Kuba wytknął dziewczynie, że każdą wypowiedź zaczyna od słów „wiesz,co?”. Choć wcześniej piosenkarka twierdziła, że podczas publicznych występów nie czuje tremy, a jedynie ekscytację, tym razem próbowała tłumaczyć się stresem.

– Przepraszam, to są nerwy – usprawiedliwiała się piosenkarka.

Podczas oglądania programu wydawało się, że Lewczuk nie rozumi kolejnych pytań gwiazdora.

– Wiesz co, staram się zrozumieć… – znów próbowała tłumaczyć.

– Może zadać ci jakieś pytanie, na które jesteś przygotowana? Albo nie będę pytał, ty po prostu odpowiedz – kpił z niej Kuba.

– No weź, teraz to już szydzisz ze mnie – protestowała piosenkarka, gdy nie potrafiła odpowiedzieć także na kolejne pytania.

Ostatecznie Kuba odpuścił i wytłumaczył jej, że to był tylko test.

– Miałem nadzieję, że wyczułaś, że moja złośliwość jest tylko i wyłącznie pozą. Chciałam sprawdzić, jak radzisz sobie na trudnej wspinaczce na szczyt, a jesteś już bardzo blisko – usprawiedliwił się.

Co nie dokombinuje, to dowygląda

Po krytyce ze strony internautów, na temat Lewczuk postanowiła wypowiedzieć się Karolina Korwin-Piotrowska. Publicystka ostro skrytykowała Lewczuk, która jej zdaniem nie potrafiła ułożyć jednego poprawnego zdania.

– Ojejej, jacy wszyscy dzisiaj oburzeni, że on taki niedobry, a ona taka bezdennie głupia. Jakie to smutne. Tak, idzie do programu KW i myśli bidna, że ją o muzykę zapytają, bo przecież jest wielką gwiazdą, prawda? Co prawda połowa Polski się w ogóle o niej dzięki temu „złemu” programowi dowiedziała i wielka gwiazda, zupełnie przy okazji pokazała, że zdania jednego, prostego w języku ojczystym ułożyć nie umie, ale co tam. Co nie dokombinuje, to dowygląda, a fejm i tak jest. KW to nie moja bajka, ale udawanie teraz oburzenia… #szołbizwPolandzie – napisała na Facebooku Koriwn-Piotrowska.

Internauci po raz kolejny zaczęli krytykować Kubę i jego program.

– KW zszedł na psy już dawno… Nikt nie chce tam przychodzić, bo rozmowa z prowadzącym jest o niczym… Kubuś się lansuje, resztę ma w dupie… już dawno przestał tryskać dowcipem, a inteligentna riposta też odeszła w zapomnienie… A ze swoich gości.  obojętnie kto to jest. robi mało rozgarnięte osóbki.

Oni oboje są siebie warci… Kiedyś Wojewódzkiego uważałam za inteligentnego człowieka, ale przeminęło z wiatrem…

Puste, ale ładne, czyli wzór medialny XXI wieku.

Widziałam program, nie wieszajcie psów na KW, Monika nie potrafiła wypowiedzieć się na żaden temat, nawet na temat swojej płyty, 28-letnia kobieta pchająca się na ekran powinna mieć więcej umiejętności, niż pensjonarski chichot, dobrze, że Dżoana rozładowała atmosferę:) –komentowali internauci.

Jak myślicie. Lewczuk sobie zasłużyła?

Fot. Youtube tvnpl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ