Konkurencja dla Kardashianek?

Niedawno w mediach społecznościowych zawrzało, po tym, jak gwiazda Instagrama – Essena O’Neill wyznała, co myśli o życiu, które kręci się wokół selfie i perfekcyjnych zdjęć. Nie da się ukryć, że social media to dobry kierunek, jeśli pragniemy zrobić karierę dzięki swojej urodzie. Wymaga ona jednak dużo pracy i poświęcenia, a po jakimś czasie może przyjść kryzys, co potwierdza buntownicza postawa młodej Australijki. Pomimo tego, chętnych do wylansowania się za pośrednictwem Instagrama nie brakuje i wirtualny świat co chwilę kreuje nam nowych bohaterów, którzy na moment zajmują naszą uwagę. Czy podobnie stanie się w przypadku Miny i Douni?

Źródło: www.instagram.com/bae.doeMina i Dounia to nastolatki, które z każdym dniem zdobywają coraz więcej fanów swojej urody. Patrząc na dziewczyny, trudno nie zauważyć pewnego podobieństwa do Kardashianek. Głównie dotyczy ono typu urody. Słynne siostry na swoich profilach prezentują fotografie w celu wylansowania się i pochwalenia stylem życia, które prowadzą. Mina i Dounia zapewniają, że przyświeca im bardziej szlachetny cel. Otóż starają się wywalczyć przekonanie, że każda kobieta ma prawo czuć się dobrze we własnej skórze niezależnie od rozmiaru.

Źródło: www.instagram.com/dounia.tDziewczyny nie uważają, że sposób, w jaki próbują to robić, czyli publikacja zdjęć na Instagramie, jest zły. Ich zdaniem Instagram nie jest zupełnie toksycznym i bezcelowym tworem. Wręcz przeciwnie, sądzą, że takie myślenie jest dość obłudne. Mina i Dounia przekonują, że ludzie są wielowymiarowi i mogą traktować Instagram zarówno jako platformę do żywej konwersacji, chwilową ucieczkę od rzeczywistości albo miejsce dla głupich selfie czy zdjęć w bikini. Pomimo tego, że estetyka ich zdjęć jest bliska estetyce fotografii Kardashianek, przyświęca im szlachetny cel.

Źródło: www.instagram.com/dounia.t

Źródło: www.instagram.com/dounia.t

Czy Mina i Dounia was przekonują?


_______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.    

ZOSTAW ODPOWIEDŹ