Kolejne atrakcje VERVA Street Racing – Top Gear

verva dd sporteuroCzwarta w historii edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce VERVA Street Racing zbliża się wielkimi krokami. Już za niecałe dwa tygodnie – 21 września – miłośnicy czterech kółek na żywo zobaczą na Stadionie Narodowym wyścigi Porsche Supercup, pokazy driftu i przeżyją wyjątkowe spotkanie z kierowcami ORLEN Team. To nie koniec emocji, w programie znajdzie się również znany z amerykańskich torów NASCAR i światowe show Top Gear Live, które poprowadzą Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond.

Po raz pierwszy motoryzacyjne show VERVA Street Racing odbędzie się na najnowocześniejszym obiekcie sportowym w Polsce – Stadionie Narodowym. Tysiące fanów z pewnością zelektryzuje pokaz driftu w wykonaniu polskich mistrzów „jazdy bokiem”. Kuba Przygoński z ORLEN Team, do którego należy świeżo pobity rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie wynoszący 217 km na godzinę, wraz z Piotrem Więckiem z zespołu Mistrza Polski – BUDMAT Auto RB Team, zaprezentują widzom jak pokonując tor w kontrolowanym poślizgu zdobyć uznanie każdego kibica motorsportu. To wszystko sprawia, że na płycie Narodowego podczas spektakularnego BUDMAT Drift Show, nie zabraknie adrenaliny i mnóstwa emocji. 

Zanim na stadion wjadą gwiazdy Top Gear Live, fani motoryzacji będą mogli obejrzeć także m.in. rywalizację serii Porsche Supercup. Wyścigi te rozgrywane są oryginalnie na tych samych torach, na których ścigają się bolidy Formuły 1, więc zawrotnych prędkości nie zabraknie. W akcji w Warszawie zobaczymy m.in. Kubę Giermaziaka i Patryka Szczerbińskiego – gwiazdy VERVA Racing Team oraz zespoły Porsche GT3 Team i Konrad Motorsport.

Podczas VERVA Street Racing nie zabraknie też rajdowych emocji. W rywalizacji na zaimprowizowanym torze wezmą udział zawodnicy reprezentujący Polskę w rajdzie Dakar.

Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem to nazwiska gwarantujące niezapomniane przeżycia. Co więcej, nasi kibice rzadko mogą oglądać ich na żywo, dlatego wierzymy, że tegoroczna edycja VERVA Street Racing zapadnie na długo w pamięci wszystkim fanom motorsportu – powiedział Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.verva d sporteuro

To nie koniec niespodzianek. Dzięki VERVA Street Racing polscy fani motoryzacji będą mieli unikalną możliwość zobaczenia na własne oczy wyścigów NASCAR. To najpopularniejszy po futbolu amerykańskim sport w Stanach Zjednoczonych. Pokaz na Stadionie Narodowym będzie idealną okazją, by zapoznać się z tą przepełnioną adrenaliną konkurencją.

Tuż po części VERVA Street Racing rozpocznie się show oparte na programie telewizyjnym Top Gear. Widowisko gościło już na czterech kontynentach, występując przy pełnych trybunach największych scen świata. Gospodarze widowiska – Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i tajemniczy Stig – zadbają o to, by 21 września dostarczyć widzom ogromną dawkę rozrywki.

Zanim jednak rozpocznie się show, VERVA Street Racing otworzy tradycyjny element wszystkich edycji, czyli Pit Party, które tym razem odbędzie się na promenadzie Stadionu Narodowego. Każdy, kto zakupił limitowany bilet, obejrzy niemal trzysta samochodów w parku maszyn, który podczas prawdziwych zawodów pozostaje niedostępny dla publiczności. Wizyta na Pit Party to także możliwość podejrzenia pasjonującej pracy mechaników i niepowtarzalna okazja by zdobyć autograf ulubionego kierowcy.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ