Kino kobiece – nadchodzące premiery!

Choć nastał już maj, pogoda wciąż płata nam figle. Jak do tej pory było więcej dni deszczowych niż słonecznych. Dlatego warto rozważyć propozycje kinowe na najbliższe tygodnie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie. Zaczynamy!

Źródło: cinema.jeuxactu.com15 maja

Wiek Adaline

Przestać się starzeć w wieku 20. lat to chyba marzenie każdej kobiety. Przypadek głównej bohaterki – Adaline  (w głównej roli Blake Lively) ukazuje, że wcale nie jest to błogosławieństwo. Po tym jak dziewczyna uległa wypadkowi, czas stanął dla niej w miejscu. Najbliżsi starzeją się na jej oczach, a władze pragną poddawać eksperymentom. Po drodze pojawia się także miłość. Jak zakończy się historia Adaline?

Party girl

Angelique w niczym nie przypomina typowej pani w średnim wieku. Pracuje w nocnym barze, potrafi cieszyć się życiem i ani trochę nie zwalnia jego tempa. Michael jest jednym ze stałych klientów lokalu, w którym jest zatrudniona główna bohaterka. Od wielu lat darzy Angelique szczerym uczuciem. Co zrobi kobieta, gdy nieoczekiwanie poprosi ją o rękę? Francuski dramat to doskonała propozycja dla wszystkich pań, niezależnie od wieku.

22 maja

Dziennik panny służącej

Są pośród Was miłośniczki filmów kostiumowych? Dziennik panny służącej to belgijsko-francuska produkcja, która przeniesie nas do I połowy XX w. Młoda i atrakcyjna Celestine przyjeżdża do wiejskiej posiadłości. Będzie musiała się tam zmierzyć z wieloma problemami…

Złota dama

Film spodoba się zarówno kobietom, które lubią ciekawe historie oparte na faktach, jak i miłośniczkom sztuki. Został zainspirowany historią Marii Altmann, która stoczyła zaciętą sądową batalię o odzyskanie obrazu Gustawa Klimta, skradzionego jej przez nazistów – słynnej „Złotej Adeli”.

29 maja

Poltergeist

Coś dla fanów horroru. Poltergeist to remake dzieła z 1982 r. Dom, w którym mieszka rodzina Bowenów, zostaje opanowany przez złe moce. Czy film dorówna swojemu poprzednikowi?

Rozumiemy się bez słów

To urocza komedia, która opowiada o losach pewnej, wyjątkowej rodziny. Wyjątkowej, bo jej członkowie są lekko zwariowani, impulsywni i niesłyszący. Wyjątkiem jest Paula – nastolatka, która ma ogromny talent wokalny i pragnie wyfrunąć z rodzinnego gniazda. Czy da się pogodzić jej miłość do muzyki i wielkie plany z pragnieniami i oczekiwaniami najbliższych?

_______________________________________________________________________

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ