Kinga Rusin miała poważny wypadek na stoku

Kinga Rusin miała poważny wypadek na stoku! Jak się czuje gwiazda?

Kinga Rusin miała poważny wypadek na stoku. Dziennikarka wraz z partnerem wybrała się na narty w Alpy. Niestety doszło tam do wypadku, w wyniku którego gwiazda miała „zmasakrowaną twarz”. Jak się teraz czuje? Czy już wszystko w porządku?

Kinga Rusin miała poważny wypadek na stoku! Jak się czuje gwiazda?

Kinga Rusin wraz z Markiem Kujawą wybrała się na weekend na narty we włoskie Alpy. Niestety dziennikarka na stoku uległa wypadkowi. Mówi, że była to poważna sprawa. Miała zmasakrowaną twarz, uszkodzony staw barkowy i lekko naderwane ścięgna.

– To była poważna sprawa. Tak się zdarza, że jak się człowiek próbuje sprawdzić to musi ponieść tego konsekwencje. Cieszę się, że nie widać, ale udokumentowałam sobie swój wypadek. Mam uszkodzoną kaletkę na ramieniu w stawie barkowym i mam lekko naderwane dwa ścięgna, ale jest okej. Myślałam, że będzie dużo gorzej, myślałam, że mam złamaną rękę. Tego już nie widać, miałam całą twarz zmasakrowaną, ale się wygoiła – powiedziała Kinga Rusin w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Nie wyglądało to optymistycznie

Internauci bardzo przejęli się tym opisem. Szczególnie „przeraziła” ich zmasakrowana twarz. Słali dziennikarce liczne słowa wsparcia. Czy już jest lepiej? Jak teraz wygląda sytuacja?

– Ups… No dobra, z tą „zmasakrowaną twarzą” może trochę przesadziłam, ale dla kogoś kto pracuje na wizji nie wyglądało to zbyt optymistycznie?. Ps. Mam nadzieję że wczoraj w DDTVN nic nie było widać dzięki @olganejbauer_makeupartist ?. No i dziękuję wszystkim za troskę?- napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Cieszymy się, że już jest lepiej. Oby tak dalej!

„Narciarstwo czasem wymaga ofiary? Pozdrawiam serdecznie”,

„Oj, Kinga Uważaj na Siebie bardziej!!Tobie nawet siniaki dodają uroku.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dużo uśmiechu”,

„O00 ojej! Ale Pani słodko wygląda?! Jak takie potłuczone dziecko na podwórku☺. Powiedzenie mówi „do wesela sie zagoi?”. Życze szybkiego powrotu do wygojonego oczka?❤??” – pisali internauci. 

https://www.instagram.com/p/BfYBiGpDF20/?taken-by=kingarusin

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Kinga Rusin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ