Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej

Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: „Nie podoba mi się to całe zamieszanie wokół jej osoby”

Katarzyna Bujakiewicz przez wiele lat przyjaźniła się z Anną Przybylską. Aktorki poznały się na planie filmowym. Bardzo się wtedy polubiły. Gwiazda „Na dobre i na złe” wyznała, że nie jest zachwycona zamieszaniem wokół jej zmarłej przyjaciółki. Dlaczego? 

Katarzyna Bujakiewicz miała propozycję

Katarzyna Bujakiewicz na wakacjach dowiedziała się o wyniszczającej chorobie Anny Przybylskiej. Czuła się bezradna, jednak bardzo chciała pomóc. Zaproponowała więc Annie Przybylskiej, aby skorzystała z opieki poznańskich lekarzy onkologów. Jednak gwiazda nie przystała na tę propozycję, gdyż zależało jej, aby być w trakcie leczenia być blisko swoich dzieci, więc Poznań nie wchodził w grę. Aktorka postanowiła, że będzie leczyć się w Trójmieście. Katarzyna Bujakiewicz przez wiele miesięcy wierzyła, że przyjaciółka wyzdrowieje. We wrześniu zaniosła jej wyniki do zaprzyjaźnionego lekarza. Jednak onkolog nie pozostawił złudzeń. 

Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: „Nie podoba mi się to całe zamieszanie wokół jej osoby”

Anna Przybylska miała liczne grono fanów, którzy chcieli o niej wiedzieć jak najwięcej. A jak jest teraz? Katarzyna Bujakiewicz nie jest zachwycona zamieszaniem wokół jej zmarłej przyjaciółki… Co mówi?

Nie podoba mi się to całe zamieszanie wokół jej osoby i jestem pewna, że jej też by się nie podobało. Uważam, że niestety w niektórych przypadkach sprowadza się to do lansowania na plecach Ani, co jest absolutnie w złym stylu. Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Po prostu była zaj…tą osobą – mówi Katarzyna Bujakiewicz w rozmowie z magazynem „Flesz”.

A czy aktorka zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Wokół produkcji „Gwiazda” również powstało spore zamieszanie. Nie wiadomo, czy film w ogóle powstanie.

„Nie mam z tym projektem nic wspólnego. Radek Piwowarski coś tam pisze, ale, z tego co wiem, jest mało prawdopodobne, że dojdzie do realizacji scenariusza. Ja jedynie zgodziłam się na wypowiedź do książki na temat Ani. Uważam też, że jeżeli film miałby powstać na podstawie tej właśnie książki, to mógłby być udany.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ