Karolina Szostak

Karolina Szostak na poście Ewy Dąbrowskiej. Jak często się odchudza?

Karolina Szostak ponad 2 lata temu straciła 30 kilogramów. Gwiazda zastosowała post doktor Ewy Dąbrowskiej. Dieta jest rygorystyczna, ale gwiazda cieszy się, że przynosi duże efekty. Jak często ją robi?

Karolina Szostak w ciągu dwóch lat straciła prawie 30 kilogramów dzięki diecie doktor Ewy Dąbrowskiej. Przede wszystkim post polega na spożywaniu przez kilka tygodni niskoskrobiowych warzyw oraz owoców, które mają niski indeks glikemiczny. Efekty diety robiły duże wrażenie. Gwiazda stała się inspiracją dla tych osób, którym zależy na lepszej figurze. Okazuje się, że dziennikarka po raz kolejny zastosowała dietę. Właśnie mija piąty tydzień postu.

„Faktycznie jestem w trakcie kolejnego postu, raz w roku go robię, więc teraz jestem w połowie piątego tygodnia. Post trwa 42 dni, a dwa tygodnie robią ci, co nie mogą dłuższego. Oczywiście to indywidualna sprawa. Pełny post trwa 42 dni plus 2 tygodnie wyjścia. Dwutygodniowa jest przypominajka 4-5 miesięcy po zakończeniu postu, by organizm zapamiętał. Uważam, że jak się robi post, to warto robić go porządnie” – mówi dziennikarka w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/BwT4ZSwlIlf/

Efekt jojo

A czy gwiazdę męczy efekt jojo? Okazuje się, że po utracie wielu kilogramów waga często wzrasta, ale to normalne.

„Jak się dużo schudnie, to naturalne jest, że kilogramy wracają, jak przechodzimy na inne żywienie. Post robię dla zdrowia, a ubytek wagi jest efektem ubocznym.  Dwa tygodnie przed postem i po poście robię badania lekarskie. I widzę tę różnicę. Lepiej się też czuję po poście, głowa też jest świeższa” – tłumaczy dziennikarka.

A wy na wiosnę odchudzacie się czy jesteście zadowoleni ze swojej wagi?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Łukasz Jemioł 2 i Karolina Szostak 2, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55390185

ZOSTAW ODPOWIEDŹ