Karolina Gilon schudła 15 kilo w 4 miesiące! Jak to zrobiła?

Karolina Gilon poprowadzi „Love Island” w Polsacie

Karolina Gilon została gospodynią nowego programu „Love Island Polska”, który już jesienią pojawi się na antenie telewizji Polsat.

O tym, że Karolina Gilon będzie prowadziła „Love Island”, poinformowano w poniedziałek na instagrmowych profilach modelki i Polsatu.

– Nawet nie wiecie jak bardzo nie mogłam się doczekać, żeby Wam o tym powiedzieć !! Uwaga !! To oficjalne wyznanie !! Już jesienią poprowadzę najgorętsze show w historii Telewizji !! Program, który podbił Wielka Brytanie i nie tylko ! LOVE ISLAND POLSKA ! Yaaaaaz!! Już we wrześniu w @polsatofficial 🙂 – stwierdziła Gilon.

https://www.instagram.com/p/B0N8iUrCEdh/

Karolina Gilon popularność zdobyła dzięki udziałowi w „Top Model” TVN i serialu „Miłość na bogato” Viva Polska. Od jesieni 2017 roku poprowadziła trzy edycje programu „Druga twarz” w TTV, ostatnia była emitowana wiosną br. Była też jurorką w show „Make Up Challenge” dostępnym w należącym do TVN serwisie Player.pl.

Ponadto Gilon wystąpiła w kilku kampania marketingowych, m.in. piwa Desperados, laptopa Lenovo Yoga 920 i marek odzieżowych.

„Love Island” w Polsacie od września

„Love Island” to randkowy reality-show pochodzący z Wielkiej Brytanii, Pierwsze dwie edycje pokazał ITV w połowie minionej dekady, a w 2015 roku wrócił do realizacji programu. Na 2019 rok planowana jest jego siódma edycja.

Uczestnikami programu są single, którzy przez kilka tygodni mieszkają ze sobą w willi zlokalizowanej na egzotycznej wyspie. Nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch obserwowany jest przez kamery. Podczas pobytu muszą łączyć się ze sobą w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada, i wspólnie realizować powierzone im zadania. W kolejnych odcinkach mogą zostać w danej parze, lub ją zmienić (w zależności od preferencji). Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, są wykluczane z projektu (na ich miejsce pojawiają się nowi bohaterowie).

Część osób jest również eliminowana na podstawie publicznego głosowania uczestników. W brytyjskiej edycji zwycięska para otrzymuje nagrodę pieniężna w wysokości 50 tys. funtów. W pierwszych dwóch edycjach brytyjskiego reality-show uczestnikami byli celebryci, a od trzeciej edycji są nimi osoby wyłonieni w castingach.

https://www.instagram.com/p/B0OKjOuIE3g/

Polska edycja „Love Island” będzie emitowana w Polsacie od września, castingi przeprowadzono wiosną br. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Zobacz również:

Źródło: WirtualneMedia / Fot. instagram.com/karolinagilonofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ