jury the voice

Jury „The Voice” okrutnie potraktowało ulubienicę widzów

Widzowie brytyjskiego „The Voice byli oburzeni, gdy zobaczyli, w jaki sposób jury potraktowało jedną z uczestniczek programu. 18-letnia Ciara Harvie wykonała utwór operowy, który został nagrodzony owacją na stojąco. Jury odrzuciło wokalistkę, a potem ponownie zawołano ją na scenę, by raz jeszcze oświadczyć, że nie przechodzi dalej, ale… ma piękny głos.

Sędziowie brytyjskiego „The Voice” z reguły odrzucają śpiewaków operowych, a talentu szukają wśród wykonawców muzyki pop i rock. Podczas występu Ciary publiczność po prostu oszalała, a wszyscy spodziewali się, że jury zrobi w tym wypadku wyjątek i pozwoli przejść dziewczynie do następnego etapu. Tak się niestety nie stało. Choć Gavin Rossdale długo się wahał, ostatecznie również on zrezygnował z wokalistki.

Okrutne jury

Widzom było żal dziewczyny, która niewątpliwie posiada piękny głos. Prawdziwe wzburzenie wywołało dopiero późniejsze zachowanie jury. Jeden z sędziów, Tom Jones zapytał widownię „czy popełniliśmy błąd?”. Po twierdzącej odpowiedzi postanowił poprosić nastolatkę z powrotem na scenę. Wszyscy, łącznie z samą zainteresowaną, z pewnością spodziewali się, że jury zmieni zdanie. Niestety, okazało się, że CIara ponownie pojawiła się na scenie tylko dlatego, by raz jeszcze usłyszeć, że nie dostanie się do kolejnego etapu show.

Dziewczyna usłyszała, że „powinni byli się odwrócić” oraz, że była „niesamowita”. Mimo tych słów, dziewczyna i tak musiała zejść ze sceny. Gdy zza kulis gospodyni show zapytała ją, czy zachowanie jury ją pocieszyła, zrozpaczona dziewczyna bezradnie ginęła głową.

Wsparcie od fanów

Internauci bardzo ostro zareagowali na to wydarzenie. Większość z nich była zachwycona występem Ciary, ale nawet ci, którym dziewczyna nie przypadła zbytnio do gustu, twierdzili, że jury źle się zachowało.

– Myślałem, że szukają najlepszego GŁOSU. Jeśli nie ma go ta dziewczyna, to nie wiem kto.

– Sędziowie mnie wkurzyli. Ona była wspaniała, a nikt się nie odwrócił. Potem ją zawołali z powrotem, jakby chcieli jej jednak dać miejsce.

– Po co do cholery znów ją wołali na tę scenę? Chcieli „złagodzić cios”? Chyba raczej posypać ranę solą – pisali na Twitterze widzowie programu.

Fot. Youtube The Voice UK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ