Skandal na Grammy 2017: Rihanna popijała z piersiówki alkohol

Skandal na Grammy 2017: Rihanna popijała z piersiówki alkohol! Jej wolno więcej?

Rihanna była nominowana aż w ośmiu kategoriach, ale nie zdobyła ani jednej statuetki. Po minie pięknej Barbadoski widać było, że nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Jednak artystka szybko znalazła „lekarstwo” na smutki. Piosenkarka siedziała na widowni i piła alkohol z diamentowej piersiówki. Takiego skandalu jeszcze nie było?

Wielka przegrana?

Niekwestionowaną gwiazdą ceremonii była Adele, która zgarnęła aż pięć statuetek, w tym trzy w najważniejszych kategoriach, a jedną z nich przełamała na pół i drugą część dała Beyonce. Jedną z nagród zdobył też Polak, kompozytor Krzysztof Penderecki, za album „Penderecki Conducts Penderecki, vol. 1” (muzyka chóralna).

Skandal na Grammy 2017: Rihanna popijała z piersiówki alkohol

Przypominamy, że  Rihanna była nominowana w ośmiu kategoriach, jednak nie dostała ani jednej nagrody. Widać było, że gwiazda jest niepocieszona z takiego obrotu sprawy. Co prawda, Barbadoska dobrze się bawiła, oglądając występy innych, ale chwilami była smutna oraz znudzona. Wtedy piosenkarka wyciągała piersiówkę wysadzaną diamentami i piła z niej alkohol, a potem przekazywała butelkę swojej towarzyszce. Zobaczcie sami!

https://www.instagram.com/p/BQcWcX8goX-/?taken-by=badgalriri

Dobry humor gwarantowany?

Pierwszy łyk, następny… Z każdym kolejnym artystka miała coraz lepszy humor, co zarejestrowały czujne oczy fotoreporterów. Tańce, dzikie wygibasy – nikt nie był tak ożywiony jak Rihanna!

https://twitter.com/GxdCxmplex/status/830985402467102720

———————————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/badgalriri/

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ