Joanna Racewicz wraca do telewizji. Poprowadzi nowy program?

Joanna Racewicz przerywa milczenie po zawieszeniu w TVP. Kto ją wspiera?

Joanna Raciewicz nie prowadzi już „Pytania na śniadanie”. TVP wydało oświadczenie w tej sprawie, w którym przekonuje, że wpis dziennikarki na Instagramie był lokowaniem produktu. Jak gwiazda przyjęła tę decyzję i na czyje wsparcie może liczyć?

To już koniec kariery w TVP?

Joanna Racewicz została zawieszona w Telewizji Polskiej. Dziennikarka nie prowadzi już programu „Pytanie na śniadanie”. Dlaczego? Gwiazda na Instagramie pochwaliła się efektami swojej 40-dniowej diety. Udało jej się schudnąć dziesięć kilogramów. TVP uznało wpis prowadzącej „Pytanie na śniadanie” za lokowanie produktu, które jest niezgodne z etyką dziennikarską. 

“Od dnia 13 marca 2018 r. pani Joanna Racewicz przestała prowadzić program „Pytanie na śniadanie”. Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez panią redaktor Joannę Racewicz marki „Pytanie na śniadanie” do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej” – czytamy na stronie centruminformacji.tvp.pl.

Joanna Racewicz przerywa milczenie po zawieszeniu w TVP. Kto ją wspiera?

Joanna Racewicz po kilku dniach skomentowała swoje zawieszenie w TVP. Przyznaje, że czekają ją zmiany.

„Mogę powiedzieć tylko tyle, że pewnie szykują się zmiany w moim życiu, no cóż, ahoj przygodo! Potknąć można się o kłodę, można spaść z wysokiego konia, ale z kucyka, pudełka, to nie…” – powiedziała Joanna Racewicz w rozmowie z party.pl.

Ma własnego anioła i…

Jednak dziennikarka zawsze może liczyć na wsparcie bliskich, szczególnie swojego synka.

„Mam ogromne poczucie posiadania potężnego anioła po drugiej stronie. Mam też ogromne wsparcie wśród moich przyjaciół. Mam też potężne, wielkie wsparcie i cudowną motywację w postaci mojego synka. Gdy wróciłam w nie najlepszym stanie pierwszego dnia, to powiedział mi: Nie martw się, mamusiu. Ze wszystkim damy sobie radę. W razie potrzeby rozbiję świnkę skarbonkę”. Mieć takiego syna, takiego skrzata u boku, to bezcenne” –wyznała gwiazda.

Myślicie, że Joanna Racewicz jeszcze wróci do „Pytania na śniadanie”?

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannaracewicz/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ